2023-08-23 14:48:55

Autoremonditöökoja juhataja/meister

CVKeskus.ee klient
2210 - 3100 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Liitu REHVID PLUSS Autokeskuse meeskonnaga!

Otsime oma Pärnu autokeskusesse töökojajuhatajat/meistrit.

Tema peamised tööülesanded on:

  • Autoteeninduse töö planeerimine ja tööprotsessi haldamine
  • Kliendisuhtlus ja klientide nõustamine
  • Toodete ning teenuste aktiivne müük
  • Vajalike varuosade ja tarvikute tellimine

Ootused kandidaadile

Just Sina sobid meile kui :

  • Sa oled eelnevalt töödanud autoremonditöökojas ja sul on kirg autode vastu
  • Sul on olemas tehniline haridus ja -taip
  • Omad teadmisi rehvidest
  • Sul on oskus õppida tundma uusi seadmeid ja anda õpetused edasi ka töötajatele
  • Sul on sisemine vajadus olla toimekas ja produktiivne
  • Sa oled hea vestluskaaslane
  • Sa oled hea kõneleja ja kuulaja
  • Sa valdad hästi eesti keelt
  • B-kategooria juhiloa olemasolu

Kindlasti oleksid sulle uuel tööl kasuks ka :

  • Vene ja inglise keele oskus
  • Oled tuttav elementaarse kontoritarkvaraga

Ettevõte pakub

Heale meistrile pakume omalt poolt:

  • Huvitavat ja mitmekülgeset tööd arenevas ettevõttes
  • Toetavaid juhte ning kolleege
  • Motiveerivat töötasu
  • Tööks kaasaegset rehvi- ja autoremonditöökoda, mis sisustatud ja sisustatakse vajadusel juurde kõige kaasaegsema ja uusima tehnikaga.
  • Ühisüritusi

Vajadusel küsi lisa emaili või telefoni teel +327 58218848