2023-08-23 14:48:55

Värbaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime värbaja positsioonile kvalifitseeritud ja kogemustega töötajat, kes suudaks meie organisatsiooni vajadustele vastavalt leida ning värvata kvaliteetseid kandidaate.

Värbaja peamised ülesanded hõlmavad järgmist:

  • Tööjõuvajaduse hindamine: Koostada koostöös personaliosakonnaga igakülgseid analüüse ja hinnanguid organisatsiooni tööjõuvajaduse kohta. Mõista ettevõtte strateegiat ja eesmärke ning tagada, et värbamisprotsess toetaks neid.
  • Kandidaatide allikate haldamine: Identifitseerida ja hinnata erinevaid kanaleid, et leida sobivaid kandidaate. Haldada tööportaale, sotsiaalmeediat ja muid värbamisvõrgustikke ning hoida neid ajakohasena.
  • Töökuulutuste ja brändingu koostamine: Koostada veenvaid töökuulutusi ja edendada organisatsiooni mainet tööandjana. Kasutada sobivaid sõnumeid ja kanaleid, et jõuda sihtrühmani ning tõsta ettevõtte atraktiivsust ja nähtavust tööotsijate seas.
  • Kandidaatide hindamine ja intervjuude läbiviimine: Hinnata kandidaatide CV-sid, avaldusi ja portfooliosid vastavalt töö nõuetele. Viia läbi struktureeritud intervjuusid ja hindamiskatseid, et saada põhjalik ülevaade kandidaatide sobivusest.
  • Värbamisprotsessi koordineerimine: Korraldada intervjuude ja teiste hindamisprotsesside ajakava. Võtta ühendust kandidaatidega, et jagada teavet, koguda tagasisidet ja hoida neid kaasatuna värbamisprotsessi.
  • Kandidaatide taustauuring ja referentsside kontrollimine: Viia läbi kandidaatide taustauuringut, sealhulgas haridus- ja töökogemuse kontrollimist. Võtta ühendust refereerivate isikutega, et saada täiendavat teavet kandidaatide tööomaduste ja pädevuste kohta.
  • Andmete haldamine ja aruandlus: Hoida värbamisprotsessi andmeid ja dokumente korralikult halduses ning koostada perioodilisi aruandeid värbamistegevuse kohta organisatsiooni juhtidele.
  • Lepingute ja nende muudatuste ettevalmistamine, kontrollimine ja menetluskäigu jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Kogemus personalivaldkonnas või värbamisega seotud rollis.
  • Eelnev edu kvaliteetsete kandidaatide leidmisel ja värbamisel.
  • Arusaam tööjõuvajaduse analüüsist ja personaliplaneerimisest.
  • Suurepärane suhtlemisoskus ja oskus luua usaldusväärseid suhteid.
  • Väga hea organiseerimis- ja prioriteedijärjestuse oskus.
  • Suutlikkus töötada tihedalt koos teiste meeskonnaliikmetega ja oskus saavutada eesmärke.
  • Väga hea oskus kasutada värbamisplatvorme, sotsiaalmeediat ja muid värbamisvõrgustikke.
  • Hea analüüsioskus ning võime teha õigeid otsuseid.
  • Kõrge moraal ja eetika ning austus konfidentsiaalsuse vastu.
  • Eesti keele oskus C1
  • Vene keele oskus C1

  • Konkurentsivõimeline palk vastavalt kogemustele ja oskustele.
  • Boonustasu süsteem
  • Karjäärivõimalused.
  • Toetav meeskond ja professionaalne töökeskkond.
  • Tervislik töö- ja eraelu tasakaal.