2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja – arveldusspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

AS KUUSAKOSKI

on juhtiv ja uuenduslik jäätmekäitlusettevõte, kes hoolib oma klientidest ja vastutab jätkusuutliku ringlussevõtu edendamise eest.

Otsime Tallinna terminali klienditeenindaja – arveldusspetsialisti.

Sinu peamine tööülesanne on klientide teenindamine, sealhulgas:

  • ostu- ja müügilepingute koostamine;
  • rahaülekannete teostamine;
  • kauba kaalumine (autokaaludel);
  • raportite korraldamine ja edastamine.

Ootused kandidaadile

Eeldused:

  •  töökogemus klienditeeninduse alal;
  • hea eesti keele oskus;
  • vene keele oskus suhtlustasandil;
  • pingetaluvus;
  • ausus;
  • kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine, vastutus oma kohustuste täitmise ja kvaliteedi eest;
  • lojaalsus tööandjale.

Pakume Sulle sisekoolitusi ning enesearendamise võimalust Eesti suurimas jäätmekäitlusettevõttes. Sind ootavad kindel töötasu, töötamine vastavalt graafikule esmaspäevast laupäevani,  kaasaegne ja turvaline töökeskkond. Lisaks eelnevale veel meeldivad kolleegid, sporditoetus, 5-nädalane puhkus aastas ning toredad ühisüritused.

Palume saada CV koos lühikese enesetutvustusega hiljemalt 31.märtsiks 2024

e-posti aadressile: firma(at)kuusakoski.com märgusõnaga „Arveldusspetsialisti konkurss“.

Kandidaate, keda ootame vestlusele, teavitame telefoni või e-posti teel. Teistele töösoovijatele ei saadeta eraldi äraütlemise teadet. Kuusakoski tänab kandideerijaid ja soovib edu.

Lisainfo