2023-08-23 14:48:55

Raamatupidamise assistent

CVKeskus.ee klient
Sigma Polymer Group on Põhjamaade juhtiv tootja ja alltöövõtja, kes on spetsialiseerunud kvaliteetsetele polümeerlahendustele. Oleme tuntud oma laia tooteportfelli, tipptasemel teadus- ja arendustegevuse ning vormide disaini poolest.
Meie gruppi kuuluvad neli tootmisüksust, üks Eestis ja kolm Rootsis, millede aastakäive on 30 miljonit eurot. Grupi rahvusvahelise meeskonna moodustavad 230 töötajat, kes on pühendunud tipptasemele ja innovatsioonile.

Rohkem infot: www.sigmapolymergroup.com

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesanneteks on pearaamatupidaja abistamine igapäevastes raamatupidamisülesannetes, maksudeklaratsioonide, finantsaruannete ja -raportite õigeaegne koostamine ning esitamine, osalemine palgaarvestuses ja finantsauditites, raamatupidamist reguleerivate õigusaktide järgimine ning koostöö tootmisüksuse meeskonnaliikmetega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vastav haridus või töökogemus raamatupidamise või sellega seotud valdkonnas, väga head teadmised raamatupidamise põhimõtetest, raamatupidamistarkvara ja MS Office´i kasutusvilumus, suurepärased analüütilised ja erinevate keerukate olukordade lahendamise oskused, väga hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus nii eesti kui inglise keeles.

Kasuks tuleb, kui Sul on kogemus töötamisel Personaga, ERP-süsteemidega (Movex, M3, SAP, Dynamics) ja Medius Flow´ga.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume 100+ toredat kolleegi, huvitavat ja väljakutseid esitavat tööd rahvusvahelises meeskonnas, terviseraha, sõiduautokompensatsiooni ja ühistegemisi.