2023-08-23 14:48:55

Ilutulestiku müük telefoni teel (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on ilutulestiku müük telefoni teel Pärnu müügikontoris perioodil novembri lõpp kuni detsembri lõpp.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on suurepärane eneseväljendus-ja suhtlemisoskus, võime luua kliendiga hea kontakt, et muuta iga kõne nauditavaks ja tulemuslikuks. Oluline on väga hea eesti keele oskus ja soov teha müügitööd.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust kuuajaseks tööampsuks Pärnu müügikontoris. Arnika ilutulestiku müük kestab vahemikus novembri lõpp kuni detsembri lõpp. Vastastikusel sobivusel võimalus jätkata töötamist ka pikemalt uute projektidega. Lisaks tulemustasule pakume väärtuslikke kogemusi müügis ja klienditeeninduses.

Lisainfo

  • töökoht asub aadressil Papiniidu 5, Pärnu
  • tööle võib asuda koheselt