PROTSESSISPETSIALIST
Tööpakkumise number #834333

Scanfil OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

PROTSESSISPETSIALISTi ametikoha eesmärgiks on:

  • uute toodete valmistamine ja vastavate tööjuhiste koostamine;
  • töömeetodite ja-protsesside juurutamine ja kirjeldamine, olemasolevate tootmisprotsesside kohandamine ja arendamine;
  • liinioperaatorite koolitamine uute toodete juurutamisel.

Ootused kandidaadile

Vajalikud oskused, et olla edukas:

  • hea kommunikatsiooni ja koostöövõime;
  • tehniliste jooniste jm dokumentatsiooni lugemise oskus;
  • vajalik kesmisel tasemel järgmiste programmide tundmine: Adobe Illustrator, CAD, Excel, Word;
  • vajalik inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele valdamine;
  • pikem töökogemus operaatorina, tootevalmistajana või oskustöölisena ning tehniline taip;
  • kasuks tuleb järjepidev huvi tootmisprotsesside vastu.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes. Lisaks toetame Sinu elukestvat õpet.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s ning tervisepäeva. Pakume tööpsühholoogi teenust.

Töötajate õnnitlemine sünnipäevadel ja tööjuubelitel, staažiboonus, värbamisboonus.

Sind toetavad kompetentsed ja rõõmsameelsed meeskonnakaaslased.

Tööpakkumise number
#834333

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2023
PROTSESSISPETSIALIST PROTSESSISPETSIALIST

Scanfil OÜ

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil OYj tütarfirma. Kontserni peamisteks tegevusvaldkondadeks on telekommunikatsiooni, tööstuselektroonika ja lehtmetalli tooted.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

6 p. tagasi
SPORTLAND EESTI RAAMATUPIDAJA Sportland Eesti AS
6 p. tagasi
SPORTLAND EESTI RAAMATUPIDAJA Sportland Eesti AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
KIIRTOIDU MÜÜJA JA/VÕI ETTEVALMISTAJA Ringtee Kiirtoit OÜ
1100 - 1300 €/kuus
KIIRTOIDU MÜÜJA JA/VÕI ETTEVALMISTAJA Ringtee Kiirtoit OÜ • Tartumaa
Tartumaa
TULE LIITU DENIM DREAM KAUPLUSTEKETI PEREGA TARTUS! Põldma Kaubanduse AS
TULE LIITU DENIM DREAM KAUPLUSTEKETI PEREGA TARTUS! Põldma Kaubanduse AS • Tartu
Tartu
VILJANDI KAUPLUSE LAOMEES-KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS
VILJANDI KAUPLUSE LAOMEES-KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS • Viljandimaa
Viljandimaa
KLIENDITEENINDAJA SIKUPILLI PRISMA Prisma Peremarket AS
KLIENDITEENINDAJA SIKUPILLI PRISMA Prisma Peremarket AS • Tallinn
Tallinn
VIP 4
EELARVESTAJA DOORDEC OÜ
4
EELARVESTAJA DOORDEC OÜ • Tartu
Tartu
Veebipõhine värbamine TULE LÄÄNE–VIRUMAA OPERATIIVTEENINDAJAKS AS Alexela
Veebipõhine värbamine
TULE LÄÄNE–VIRUMAA OPERATIIVTEENINDAJAKS AS Alexela • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
VIP 1
PROJEKTIJUHT Noto Tartu Oü
1700 - 3000 €/kuus
1
PROJEKTIJUHT Noto Tartu Oü • Tartu
Tartu
LABORANT MTÜ Eesti Taevanähtuste Uurimisagentuur
LABORANT MTÜ Eesti Taevanähtuste Uurimisagentuur • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PÄRNU MCDONALD´S RESTORANIS Premier Restaurants Eesti OÜ / McDonald's
5.25 - 6 €/tunnis
4 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA PÄRNU MCDONALD´S RESTORANIS Premier Restaurants Eesti OÜ / McDonald's • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi