Elektrimontöör Pärnu meeskonda
Tööpakkumise number #825091

Enersense AS
Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded

Elektripaigaldiste ehitus-, hooldus ja remontööde teostamine.Rikete likvideerimine.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb kui:

  • Sul on julgust töötada kõrgustes;
  • Sul on olemas erinevad Elektrilevi võrkudes töötamise õigused  (nt: C-isiku, lülitamis ja pingealuste tööde õigus jne);
  • Sul on autojuhiload C- ja  E-kategoorias.

Meie ootame Sind, kui:

  • Sul on elektrialane haridus või eelnev sellealane töökogemus;
  • Sul on tööks vajalik eesti keele oskus;
  • Sa oled oma tööülessannete täitmisel  kohusetundlik, süsteemne ja täpne;
  • Sa oled valmis töötama meeskonnas ja  välitöödel.

Ettevõte pakub

Meiega liitudes ootab Sind:

  • toetav ja kogemustega meeskonda;
  • arenguvõimalused ja erialaseid koolitusi;
  • töötasu vastavalt õigustele ja oskustele;
  • sportimisvõimalusi ja ühisüritused;
  • tervise- ja õnnetusjuhtumi kindlustust;
  • 31 päeva puhkust aastas;
  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises meeskonnas.

Tööpakkumise number
#825091

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
21. november 2022
Elektrimontöör Pärnu meeskonda Elektrimontöör Pärnu meeskonda

Empower AS on osa Enersense Group OY-st, mis on rahvusvaheline CO2 vaba ühiskonna arendaja, mille konsolideeritud pro forma käive 2020. aastal oli 242 miljonit eurot. Ettevõttes töötab kokku 2000 töötajat 40 riigis.
Empower AS tegutseb peamiselt Baltikumis alates kõrgepingeliinide, kesk-madalpinge liinide, tänavavalgustuse ja
telekommunikatsiooni võrkude ehitus-hooldusest kuni tuuleparkide hoolduse ja remondini. Laialdane kompetents energeetika sektoris võimaldab meil aktiivselt osaleda Euroopa rohepöörde elluviimises ning arendada uusi ärivaldkondi koostöös Enersense grupi teiste ettevõtetega.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KAUGLUGEMISE OPERAATOR Eesti Energia AS
KAUGLUGEMISE OPERAATOR Eesti Energia AS • Pärnumaa
Pärnumaa
RIKETE HALDUSE VANEMSPETSIALIST Eesti Energia AS
RIKETE HALDUSE VANEMSPETSIALIST Eesti Energia AS • Pärnumaa
Pärnumaa
3 p. tagasi
AUTOMAATIKASEADMETE PAIGALDAJA Ecomatic AS
3 p. tagasi
AUTOMAATIKASEADMETE PAIGALDAJA Ecomatic AS • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
AUTOMAATIKA KILBI KOOSTAJA Ecomatic AS
4 p. tagasi
AUTOMAATIKA KILBI KOOSTAJA Ecomatic AS • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
ELEKTRIK Staff Power OÜ
1400 - 1800 €/kuus
5 p. tagasi
ELEKTRIK Staff Power OÜ • Eesti
Eesti
3 näd. tagasi
ÜLDEHITAJA Rentimon OÜ
2 päeva jäänud
ÜLDEHITAJA Rentimon OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
NÕRKVOOLU TÖÖDE INSTALLATSIOONIELEKTRIK Nõrkvoolu Paigalduse OÜ
1100 - 1900 €/kuus
4 päeva jäänud
NÕRKVOOLU TÖÖDE INSTALLATSIOONIELEKTRIK Nõrkvoolu Paigalduse OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK NAPAL SERVICE OÜ
1
3 p. tagasi
HOOLDUSTEHNIK NAPAL SERVICE OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KLIENDITEENINDAJA-ASSISTENT KIHNU VEETEED AS
4 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA-ASSISTENT KIHNU VEETEED AS • Pärnumaa
Osaline kaugtöö võimalus
Pärnumaa
4 p. tagasi
ELEKTRIK Elektritsentrum AS
1400 - 2000 €/kuus
4 p. tagasi
ELEKTRIK Elektritsentrum AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi