Planeerija
Tööpakkumise number #824954

Planeerija

1
Quant Estonia OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida
Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume
oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

  • Tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde kvaliteetne planeerimine, tööde kontroll ja analüüs;

  • Süsteemide ja protsesside täiustamine ja seadmete töökindluse parendamine;

  • Tehnilise info haldamine, sisestamine ja analüüs;

  • Tööks vajalike materjalide ja varuosade vajaduse määratlemine, laovarude jälgimine ja info haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem tehnikaalane töökogemus;

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus;

  • Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;

  • Teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest;

  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus;

  • Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet;

  • Erinevaid tööandja soodustusi;

  • Tööalast koolitust;

  • Koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#824954

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
18. november 2022
Planeerija Planeerija

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
TEHNIK-KLIENDITEENINDAJA Balltflex AS
5 päeva jäänud
TEHNIK-KLIENDITEENINDAJA Balltflex AS • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Politsei- ja Piirivalveamet
5 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Politsei- ja Piirivalveamet • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
KVALITEEDIINSPEKTOR AQ Lasertool OÜ
6 p. tagasi
KVALITEEDIINSPEKTOR AQ Lasertool OÜ • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
Osaline kaugtöö võimalus TÖÖAMPS ILUTULESTIKU MÜÜJALE PÄRNUS Müügimeistrite AS
4 päeva jäänud
TÖÖAMPS ILUTULESTIKU MÜÜJALE PÄRNUS Müügimeistrite AS • Pärnu
Osaline kaugtöö võimalus
Pärnu
VIP 9
Täielik (100%) kaugtöö võimalus KREDIIDISPETSIALIST Baltic Agro Machinery AS
9
KREDIIDISPETSIALIST Baltic Agro Machinery AS • Tallinn
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 9
9
KREDIIDISPETSIALIST Baltic Agro Machinery AS • Tartu
Tartu
2 näd. tagasi
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS • Pärnu
Pärnu
JUHIABI B2B METALWORKS OÜ
JUHIABI B2B METALWORKS OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
VIP 9
HÜDRAULIKATOODETE MÜÜGITEHNIK Hansa-Flex Hüdraulika OÜ
Alates 2000 €/kuus
9
HÜDRAULIKATOODETE MÜÜGITEHNIK Hansa-Flex Hüdraulika OÜ • Harjumaa
Maardu
4 näd. tagasi
ANDMETÖÖTLUSE SPETSIALIST Scanfil OÜ
2 päeva jäänud
ANDMETÖÖTLUSE SPETSIALIST Scanfil OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi
Planeerija
Planeerija