Objektijuht
Tööpakkumise number #824683

Objektijuht

1
Tera Ehitus OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

Ehitusjuhtimise tegevuse hulka kuulub asjaajamine kohaliku omavalitsusega, projekteerimistööde juhtimine, ajagraafikute koostamine, ehitustegevuse teostamine ja koordineerimine kuni kasutusloa hankimiseni.

  • Ehitustööde juhtimine ja alltöövõtjate töö koordineerimine objektil
  • Materjalide ja alltöövõtu hinnaküsimised, läbirääkimised ja lepingute ettevalmistamised
  • Objekti ehitustööde ajagraafiku koostamine ja haldamine
  • Suhtlemine Tellija ja Omanikujärelevalvega
  • Ehituse käigu nõuetekohane dokumenteerimine
  • Tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele ja projektdokumentatsioonile
  • Tööohutuse tagamine ehitusobjektil

Ehitustegevuse juhtimine toimub peamiselt Lääne-Eestis - Pärnumaal, Läänemaal ja Eesti suurematel saartel.

Ootused kandidaadile

  • Omandatavat või lõpetatud ehituslikku kõrgharidust ja soovitatavalt eelnevat töökogemust ehitusalal

  • Korrektsust ja kohusetundlikkust

  • Orienteeritust lahenduste leidmisele ja tiimitööle

  • Head planeerimis- ja organiseerimisoskust

  • Head suhtlemisoskust

  • Arvutikasutusoskust (AutoCAD, Excel, Word)

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist põhipalka ja preemiasüsteemi

  • Eneseteostuse võimalust noores ja arenevas ettevõttes

  • Kiiret arengut ja tõusu karjääriredelil

  • Enesetäiendamise ja koolituste võimalusi

  • Kaasaegsete ja innovaatiliste projektijuhtimisprogrammide kasutamist (Bauhub, Bauwise)

  • Ametiautot

  • Kõiki tööks vajalikke abi- ja turvavahendeid

  • Toetavat meeskonda ja ühisüritusi

  • Sporditoetust

Tööpakkumise number
#824683

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

5 p. tagasi
OBJEKTIJUHT ROOTSI VMT Stål AB
5 p. tagasi
OBJEKTIJUHT ROOTSI VMT Stål AB • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
KINNISVARAHALDUR House Haldus OÜ
6 p. tagasi
KINNISVARAHALDUR House Haldus OÜ • Harjumaa
Harjumaa
nädal tagasi
EHITUSE OBJEKTIJUHT - TULE LIITU SUURTEGIJAGA! NORDECON AS
EHITUSE OBJEKTIJUHT - TULE LIITU SUURTEGIJAGA! NORDECON AS • Harjumaa
Harjumaa
Osaline kaugtöö võimalus TÖÖAMPS ILUTULESTIKU MÜÜJALE PÄRNUS Müügimeistrite AS
4 päeva jäänud
TÖÖAMPS ILUTULESTIKU MÜÜJALE PÄRNUS Müügimeistrite AS • Pärnu
Osaline kaugtöö võimalus
Pärnu
UUTE AUTODE MÜÜJA AMSERV JÄRVE ESINDUSES TALLINNAS Amserv Grupi AS
UUTE AUTODE MÜÜJA AMSERV JÄRVE ESINDUSES TALLINNAS Amserv Grupi AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS
TOOTMISE PLANEERIJA Rapala Eesti AS • Pärnu
Pärnu
TOOTEJUHT Bauhof Group AS
2000 - 2200 €/kuus
TOOTEJUHT Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
KASUTATUD AUTODE MÜÜGIKONSULTANT (JÄRVE) VEHO AS
KASUTATUD AUTODE MÜÜGIKONSULTANT (JÄRVE) VEHO AS • Tallinn
Tallinn
KASUTATUD AUTODE MÜÜGIKONSULTANT (ÜLEMISTE) VEHO AS
KASUTATUD AUTODE MÜÜGIKONSULTANT (ÜLEMISTE) VEHO AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST KLARBERG OÜ
2750 - 3250 €/kuus
MÜÜGISPETSIALIST KLARBERG OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Objektijuht
Objektijuht