Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #823458

Elektroonika tootearendusinsener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesandeks on elektroonika tootearendus:

  • skeemide koostamine (Mentor PADS, KiCAD);
  • trükkplaatide disain (Mentor PADS, KiCAD);
  • testsüsteemide arendus.

Ootused kandidaadile

Kasuks tulevad ka oskused/ teadmised:

  • automaatikas
  • tarkvara arenduses (C, erinevad mikrokontrollerid: ARM, AVR, PIC, MLX16).

See töö on sinu jaoks, kui:

  • sa suhtled vabalt eesti ja inglise keeles;
  • oled valmis tegutsema muutuvas keskkonnas;
  • oled iseseisev ja oskad ise endale prioriteete seada, planeerid efektiivselt aega ning pead kinni tähtaegadest.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

Huvitavat väljakutset perspektiivikas tootmisüksuses, professionaalset arengut, erialaseid koolitusi, head töökeskkonda, stabiilset töösuhet, konkurentsivõimelist töötasu ning vahvaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#823458

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
10. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
ELEKTROONILISTE LIIKLUSKORRALDUSVAHENDITE PAIGALDAJA SIGNAAL TM AS
Alates 1650 €/kuus
ELEKTROONILISTE LIIKLUSKORRALDUSVAHENDITE PAIGALDAJA SIGNAAL TM AS • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
ELEKTRIMEHAANIK TS Shipping OÜ
1 päev jäänud
ELEKTRIMEHAANIK TS Shipping OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
MEHAANIK Bobcat Balti OÜ
5
MEHAANIK Bobcat Balti OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
PROGRAMMEERIJA Rapala Eesti AS
PROGRAMMEERIJA Rapala Eesti AS • Pärnu
Pärnu
VIP 3
VEOAUTO ELEKTRIK/DIAGNOSTIK,AUTOREMONDILUKKSEPP Hr-Service Oü
Alates 2500 €/kuus
3
2 päeva jäänud
VEOAUTO ELEKTRIK/DIAGNOSTIK,AUTOREMONDILUKKSEPP Hr-Service Oü • Harjumaa
Keila
ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВЕННОЙ ЛИНИИ ПОВЕРХНОСТНОГО МОНТАЖА (SMT) INISSION TALLINN OÜ
3 päeva jäänud
ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВЕННОЙ ЛИНИИ ПОВЕРХНОСТНОГО МОНТАЖА (SMT) INISSION TALLINN OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOHOIDJA LAPSEHOOLDUSPUHKUSE ASENDAJA Dormikor OÜ / Oomipood
LAOHOIDJA LAPSEHOOLDUSPUHKUSE ASENDAJA Dormikor OÜ / Oomipood • Tallinn
Tallinn
REMONDI JA HOOLDUSE INSENER ITK MARINE OÜ
REMONDI JA HOOLDUSE INSENER ITK MARINE OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Toftan AS
2
ELEKTRIK-AUTOMAATIK Toftan AS • Võrumaa
Võrumaa
MÜÜGIKONSULTANT JÄRVE KESKUSE EXPERTI UUES ESINDUSKAUPLUSES Expert Eesti OÜ
1200 - 1700 €/kuus
MÜÜGIKONSULTANT JÄRVE KESKUSE EXPERTI UUES ESINDUSKAUPLUSES Expert Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi