KLIENDIABI SPETSIALIST
Tööpakkumise number #814258

Nixor EE AS
Pärnu, Pärnumaa

Töö kirjeldus

  • Klientide kõnedele ja e-kirjadele vastamine, sündmuste vormistamine kliendihaldustarkvaras

  • Kasutajate konsulteerimine ja nõustamine (1. taseme tugiteenus)

  • Tööde edastamine spetsialistidele

  • Tagasiside andmine, info vahendamine kasutajatele ja klientidele

  • Lahendatud sündmuste kontrollimine ja arveldamine

  • Pakkumiste ja lepingute uuenduste vormistamine

Ootused kandidaadile

  • Väga hea verbaalne ja kirjalik suhtlemisoskus
  • Arvutikasutusoskus vähemalt elementaarsel tasemel
  • Oskus töötada iseseisvalt ja meeskonnas
  • Korrektse ja täpse info edastamise oskus
  • Eesti keele valdamine nii suuliselt kui kirjalikult
  • Erialase inglise keele valdamine vähemalt suhtlustasandil

Tööaeg:

  • Kliendiabi teenuse tööaeg on 7 päeva nädalas alates kell 8:00 kuni 22:00
  • Töö toimub graafiku alusel, täistööpäevadena, hommikuses või õhtuses vahetuses kell 8:00-17:00 ja 14:00-22:00

Kasuks tuleb:

  • Varasem kogemus klientidega suhtlemisel
  • Varasem töökogemus IT valdkonnas
  • Üldised teadmised IT-süsteemidest
  • Vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kogemus Jira kasutamisel

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Arenemis- ja eneseteostusvõimalust

  • Sporditoetust

  • Tervisekindlustust

Tööpakkumise number
#814258

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KLIENDITOE SPETSIALIST Eziil Production Intelligence OÜ
Alates 1500 €/kuus
KLIENDITOE SPETSIALIST Eziil Production Intelligence OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA
Alates 4.06 €/tunnis
5 päeva jäänud
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
MÜÜGI-JA TEENINDUSKONSULTANT Saku Läte OÜ
MÜÜGI-JA TEENINDUSKONSULTANT Saku Läte OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 9
MÜÜGIKONSULTANT Bisnode Estonia AS
9
MÜÜGIKONSULTANT Bisnode Estonia AS • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ
Kuni 1050 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA BIOMARKET OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
PHP PROGRAMMEERIJA / BACKEND ARENDAJA / VEEBIARENDAJA Art Media Agency OÜ
2
PHP PROGRAMMEERIJA / BACKEND ARENDAJA / VEEBIARENDAJA Art Media Agency OÜ • Tartu
Tartu
KANGELAST Three Solutions OÜ
KANGELAST Three Solutions OÜ • Kodukontor
Kodukontor
POSTIKULLER (PÄRNU) Omniva
4 päeva jäänud
POSTIKULLER (PÄRNU) Omniva • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE TALLINNA BATLI JAAMA KAUPLUSES EEKBL - VALDUSTE OÜ
750 - 850 €/kuus
2 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE TALLINNA BATLI JAAMA KAUPLUSES EEKBL - VALDUSTE OÜ • Tallinn
Tallinn
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
Alates 5.3 €/tunnis
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi