PROTSESSIINSENER
Tööpakkumise number #813873

Scanfil OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Protsessiinsenerina on sinu peamiseks eesmärgiks:

  • tööoperatsioonide ja efektiivsust tõstvate ja keskkonna säästlike protsesside väljatöötamine uutele toodetele;
  • juurutamine masstootmisesse;
  • pidev parendamine töökohtade ja operatsioonide tasandil;
  • toetada tootmist jooksvates küsimustes saavutamaks soovitud edukat protsesside toimimist.

Ootused kandidaadile

Ootame meeskonda inseneri, kellel on huvi arendada oma oskusi ja teadmisi erinevates tootmisprotsessides ning aidata pakkuda meie klientidele kvaliteetset toodangut.

Kiirele sisseelamisele aitab kindlasti kaasa tootmise/tööstuse/tehnikaga seotud erialane haridus või töökogemus insenerina

ning inglise keele oskus.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s ning tervisepäeva. Pakume tööpsühholoogi teenust.

Töötajate õnnitlemine sünnipäevadel ja tööjuubelitel, staažiboonus, värbamisboonus.

Tööpakkumise number
#813873

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
PROTSESSIINSENER PROTSESSIINSENER

Scanfil OÜ

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil OYj tütarfirma. Kontserni peamisteks tegevusvaldkondadeks on telekommunikatsiooni, tööstuselektroonika ja lehtmetalli tooted.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
AUTOMAATIK PÄRNU Barona Eesti OÜ
AUTOMAATIK PÄRNU Barona Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2 UUS
15 tundi tagasi
TOOTMISLIINI OPERAATOR ASB Greenworld Eesti OÜ
2 UUS
TOOTMISLIINI OPERAATOR ASB Greenworld Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
UUS
päev tagasi
PLANEERIJA Quant Estonia OÜ
UUS
päev tagasi
PLANEERIJA Quant Estonia OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 9
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST OEM Eesti OÜ
9
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST OEM Eesti OÜ • Pärnu