Tule liitu PÄRNU DENIM DREAMI kauplusteketi perega!
Tööpakkumise number #813584

Põldma Kaubanduse AS
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

MÜÜGIKONSULTANDINA saab Sinu tööülesandeks olema meie klientide jaoks olemas olemine, et muuta kogu ostuprotsess nende jaoks võimalikult lihtsaks, mugavaks ja personaalseks. Võimalik töötada ka teistes meie kauplusteketti kuuluvates esinduskauplustes, mis asuvad Pärnus.

Otsime enda suurde perre pikaajalisi püsiliikmeid  :)

Ootused kandidaadile

Oled kirglik moenõustaja?
Sa naudid suhtlemist?
Oled arengue suunatud ja soovid teha karjääri?
Sind huvitavad teenindus- ka brändikoolitused?
Sind innustavad põnevad müügivõistlused ja motiveeriv preemiasüsteem?
Soovid sõpru kogu eluks?

Varasemast kogemusest olulisem on SÄRA SILMIS ja SUUR TÖÖTAHE!

MEIE JUURES OOTAVAD SIND väga toredad töökaaslased, kelle seast võid leida endale sõpru; meeleolukad ühisüritused; omatöötaja soodustused & arendavad koolitused. Lisaväärtusena saad kogemuse, mis tuleb kasuks erinevates valdkondades ka edaspidises elus.

Tule intervjuule ja saa meist rohkem teada :)

Tööpakkumise number
#813584

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
Tule liitu PÄRNU DENIM DREAMI kauplusteketi perega! Tule liitu PÄRNU DENIM DREAMI kauplusteketi perega!

Põldma Kaubanduse AS, kes on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Calvin Klein, Guess, Pepe Jeans, Tom Tailor, Mustang jt) maaletooja terves Baltikumis, otsib oma suurepäraste müügikonsultantide meeskonda uusi põhikohaga liikmeid.

Tänaseks on ettevõte jõudsalt laienenud - meil on rohkem kui 60 kauplust üle Eesti!

Meie eesmärk on kliente rõõmustada, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning suurepärast personaalset teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ning mugavaks.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KAUBAMAJAKA KLIENDITEENINDAJA, AITA MEIL EDENDADA EESTI INIMESTE LIIKUMISHARJUMUST! Rademar OÜ
5 päeva jäänud
KAUBAMAJAKA KLIENDITEENINDAJA, AITA MEIL EDENDADA EESTI INIMESTE LIIKUMISHARJUMUST! Rademar OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 1
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, PÄRNU KESKUS, PÄRNU Lindex Estonia
Alates 4.45 €/tunnis
1
2 päeva jäänud
OSALISE TÖÖAJAGA MÜÜJA, PÄRNU KESKUS, PÄRNU Lindex Estonia • Pärnu
Pärnu
VIP 5 UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PÄRNU PEPCO PORT ARTURI KAUPLUSES (ERINEVAD KOORMUSED) Pepco Estonia OÜ
5 UUS
2 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA PÄRNU PEPCO PORT ARTURI KAUPLUSES (ERINEVAD KOORMUSED) Pepco Estonia OÜ • Pärnu
Pärnu
6 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA (OSALISE KOORMUSEGA) PORT ARTURI SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ
6 p. tagasi
KLIENDITEENINDAJA (OSALISE KOORMUSEGA) PORT ARTURI SINSAY KAUPLUSESSE! LPP Estonia OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
3 näd. tagasi
BAARIDAAM-ETTEKANDJA, BAARMAN-KELNER Aedniku pubi OÜ
2
4 päeva jäänud
BAARIDAAM-ETTEKANDJA, BAARMAN-KELNER Aedniku pubi OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ • Pärnu
Pärnu
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
Alates 5.3 €/tunnis
UUSKASUTUSSPETSIALIST UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA-BAARIDAAM AKORD INVEST OÜ
5 - 6 €/tunnis
KLIENDITEENINDAJA-BAARIDAAM AKORD INVEST OÜ • Pärnu
Pärnu
4 näd. tagasi
MÜÜGI - JA TURUNDUSE ASSISTENT SINGLETT OÜ
1 päev jäänud
MÜÜGI - JA TURUNDUSE ASSISTENT SINGLETT OÜ • Pärnu
Pärnu
KLIENDITEENINDAJA RESTORANIS NOOT ESTONIA SPA HOTELS´IS Estonia Spa Hotels AS
KLIENDITEENINDAJA RESTORANIS NOOT ESTONIA SPA HOTELS´IS Estonia Spa Hotels AS • Pärnu
Pärnu
Vaata kõiki tööpakkumisi