Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803090

Juhatuse liige

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sihtasutuse tegevuse juhtimine, finantsplaneerimine ja aruandlus

  • maakonna arenguga seotud tegevuste ja projektide algatamine ja elluviimise korraldamine

  • koostöö koordineerimine kohalike omavalitsuste, riigiasutuste ja partnerorganisatsioonide ning ettevõtetega

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus

  • eelnev organisatsiooni juhtimise kogemus

  • head teadmised avaliku ja erasektori toimimise põhimõtetest

  • arusaam kohaliku omavalitsuste ning maakondliku koostöö toimimisest

  • erinevate huvigruppide koostöö koordineerimise kogemus

  • projektijuhtimise ja kirjutamise alased teadmised ja kogemused

  • hea analüüsivõime ja struktuurne mõtlemine

  • orienteeritus tulemustele

  • pingetaluvus, iseseisvus ja meeskonnatöö oskus

  • väga hea suhtlemisoskus, sh mõnes võõrkeeles

  • autojuhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

  • täistööajaga kuni viie aastast juhatuse liikme lepingut töökohaga Pärnus

  • mitmekesist, huvitavat ja väljakutsete rohket tööd

  • võimalust eneseteostuseks

  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Juhatuse liige valitakse arenduskeskuse nõukogu poolt ametisse kuni viieks aastaks.

Lisainfo telefonil 5347 6251 – Irina Talviste Pärnumaa Arenduskeskuse nõukogu esimees

Tööpakkumise number
#803090

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. september 2022
Kuulutus sisestati:
3. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 5
3 näd. tagasi
PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Etra Balti AS
Alates 1800 €/kuus
5
4 päeva jäänud
PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Etra Balti AS • Tartu
Tartu
VIP 2
TURUNDUSE - JA MÜÜGIJUHT Rae Golfi- ja Vabaajakeskus SA
2
TURUNDUSE - JA MÜÜGIJUHT Rae Golfi- ja Vabaajakeskus SA • Harjumaa
Rae
4 näd. tagasi
KLIENDITEENINDUSE JUHT Schenker AS
1 päev jäänud
KLIENDITEENINDUSE JUHT Schenker AS • Tallinn
Tallinn
JUHATAJA / KOOLI SÖÖKLASSE P. Dussmann Eesti OÜ
JUHATAJA / KOOLI SÖÖKLASSE P. Dussmann Eesti OÜ • Tartu
Tartu
TURUNDUSSPETSIALIST COFFEE IN OÜ
TURUNDUSSPETSIALIST COFFEE IN OÜ • Eesti
Eesti
ÕDE/ABIÕDE SISEHAIGUSTEKESKUSESSE AS Ida-Tallinna Keskhaigla
2 päeva jäänud
ÕDE/ABIÕDE SISEHAIGUSTEKESKUSESSE AS Ida-Tallinna Keskhaigla • Tallinn
Tallinn
GÜNEKOLOOG AS Ida-Tallinna Keskhaigla
GÜNEKOLOOG AS Ida-Tallinna Keskhaigla • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT KB AUTO EESTI OÜ
MÜÜGIJUHT KB AUTO EESTI OÜ • Harjumaa
Harjumaa
PÕHJA-EESTI PIIRKONNAJUHT BALTIKUMI SUURIMAS JALATSITE E-POES Weekend Eesti OÜ
3 päeva jäänud
PÕHJA-EESTI PIIRKONNAJUHT BALTIKUMI SUURIMAS JALATSITE E-POES Weekend Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ
5 päeva jäänud
JUHATAJA NEW YORKER ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi