Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797894

Andmetöötluse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ANDMETÖÖTLUSE SPETSIALISTi peamiseks ülesandeks on andmete analüüs, töötlus, sisestamine ja ajakohastamine ERP süsteemis vastavalt ettevõttes kehtivale raamistikule. Muudatuste käsitlemine ning tootmise varustamine vajalike dokumentide ning infoga.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • kiiret õppimisvõimet, head pingetaluvust ning positiivset ellusuhtumist;
  • head analüüsivõimet täpsust ning proaktiivsust;
  • eesti- ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas;
  • huvi andmetöötluse vastu, sh baasteadmised tabeltöötlusest (MS Excel);
  • jooniste lugemise oskus;
  • kasuks tuleb tootmise kogemus.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s ning tervisepäeva.

Tööpakkumise number
#797894

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2022
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
7 tundi tagasi
SENIOR BUSINESS ANALYST Eurogroup Technologies OÜ
UUS
SENIOR BUSINESS ANALYST Eurogroup Technologies OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS
1165 - 1365 €/kuus
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
SEKRETÄR (TÄHTAJALINE, LAPSEHOOLDUSPUHKUSE AJAKS) Eesti Kultuurkapital
1
2 päeva jäänud
SEKRETÄR (TÄHTAJALINE, LAPSEHOOLDUSPUHKUSE AJAKS) Eesti Kultuurkapital • Tallinn
Tallinn
FRONTAALLAADURI JUHT JELD-WEN EESTI AS
1365 - 1765 €/kuus
1 päev jäänud
FRONTAALLAADURI JUHT JELD-WEN EESTI AS • Rakvere
Rakvere
2 näd. tagasi
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ • Harjumaa
Kehra
ОПЕРАТОР СТАНКОВ С ЧПУ (CNC) Nerovski Services OÜ
1000 - 2000 €/kuus
ОПЕРАТОР СТАНКОВ С ЧПУ (CNC) Nerovski Services OÜ • Narva
Narva
PEARAAMATUPIDAJA Talendibaas OÜ
PEARAAMATUPIDAJA Talendibaas OÜ • Harjumaa
Harjumaa
TOOTMISTÖÖLINE NEFAB PACKAGING OÜ
1450 - 2000 €/kuus
TOOTMISTÖÖLINE NEFAB PACKAGING OÜ • Harjumaa
Lagedi
KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS
KINNISVARAMAAKLER Ober-Hausi Kinnisvara AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi