SOL ootab uusi kolleege Pärnus! Tule püsivalt tööle või teeni lisaraha!
Tööpakkumise number #794540

SOL Baltics OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Teeni endale lisaraha või tule meile tööle täiskoormusega. Graafiku ja koormuse osas oleme paindlikud. Lisainfo Pärnu piirkonna kohta värbamispartnerilt Pille-Riin Tammela, tel: 53066117

Erinevad objektid üle Pärnu: tootmised, kontorid, laevad, hotellid, koolid, bürood ja muud asutused. Vali ise endale meelepärane linn, kus töötada.

Töökoht kodu lähedal. Väljaõpe kohapeal. Võimalused ka tööpraktikaks. Lisainformatsioon SOL
värbamiskeskusest, tel: 6747399

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
mugavad ja kvaliteetsed tööriided
Kaasaegsed töövahendid
Sotsiaalsed garantiid

Lisainfo

Lisainformatsioon SOL värbamiskeskusest, tel: 6747399. Pärnu piirkonna kohta värbamispartnerilt Pille-Riin Tammela, tel: 53066117

Tööpakkumise number
#794540

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
SOL ootab uusi kolleege Pärnus! Tule püsivalt tööle või teeni lisaraha! SOL ootab uusi kolleege Pärnus! Tule püsivalt tööle või teeni lisaraha!

SOL Baltics teostab kinnisvara hoolduse teenuseid kõigis kolmes Balti riigis ühtselt kõrge kvaliteediga.

Meil töötab 2300 inimest ja käive on ligi 30 miljonit eurot aastas, millest 2% investeerime koolitustesse.

Leiame sobiva töö noorele, vanemaealisele ja vähenenud töövõimega inimesele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1
5 p. tagasi
SÄRASILMNE KLIENDITEENINDAJA OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS
1
5 p. tagasi
SÄRASILMNE KLIENDITEENINDAJA OLYMPIC ENTERTAINMENT GROUP AS • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
BEACH GRIND VALVUR/TURVATEENINDAJA EventSECURITY Turvateenistus OÜ
9.7 - 12.9 €/tunnis
BEACH GRIND VALVUR/TURVATEENINDAJA EventSECURITY Turvateenistus OÜ • Pärnu
Pärnu
3 näd. tagasi
HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU SUURIMASSE JALATSIPOODI Weekend Eesti OÜ
900 - 1300 €/kuus
HEA TÖÖAEG & TÖÖTASU - MÜÜGIKONSULTANT PÄRNU SUURIMASSE JALATSIPOODI Weekend Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
MIAMI LOUNGE NÕUDEPESIJA (PÄRNUSSE) Bob King OÜ MIAMI Lounge
6 €/tunnis
5 päeva jäänud
MIAMI LOUNGE NÕUDEPESIJA (PÄRNUSSE) Bob King OÜ MIAMI Lounge • Pärnu
6 €/tunnis
Pärnu
KASTIPESIJA Valio Eesti AS
3 päeva jäänud
KASTIPESIJA Valio Eesti AS • Tartumaa
Tartumaa
ÜLDRUUMIDE KORISTAJA Hilton Tallinn Park
ÜLDRUUMIDE KORISTAJA Hilton Tallinn Park • Tallinn
Tallinn
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ
MÜÜJA - KLIENDITEENINDAJA KODUEKSTRA PÄRNU PORT ARTURI KESKUSES ASUVASSE KAUPLUSESSE Koduekstra OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
VÄLITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA TARTUS Stell Eesti AS
VÄLITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA TARTUS Stell Eesti AS • Tartu
Tartu
NÕUDEPESIJAD GUSTAVI TOOTMISKÖÖKI GUSTAV CAFE OÜ
Alates 5.5 €/tunnis
NÕUDEPESIJAD GUSTAVI TOOTMISKÖÖKI GUSTAV CAFE OÜ • Tartu
Tartu
NÕUDEPESIJA TALLINK CITY HOTELLI Tallink Grupp AS
NÕUDEPESIJA TALLINK CITY HOTELLI Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi