Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793073

Müüja-klienditeenindaja suveks Häädemeeste teenindusjaama

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Iga Sinu tööpäeva teeb eriliseks:
sõbralik klienditeenindus
klientidele pakutavad mõnusad maitseelamused
kokkukasvatav meeskonnatöö

Ootused kandidaadile

Tule meile, kui:
Sulle meeldib klienditeenindus
Sulle on oluline aja kokkuhoid, mida pakub Sulle kodulähedane töökoht
Sulle on oluline, et vahetustega töö annab Sulle võimaluse ise oma aega planeerida
oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
valdad eesti keelt

Ettevõte pakub

Sind ootab:
Hea töötasu – põhipalk 940 eurot bruto, katseaja-järgne tasu 1010 eurot bruto. Põhipalgale lisandub 50% lisatasu ööajal töötamise eest ja igakuine meeskonnapõhine müügiboonus.
- Paindlik tööaeg vahetustes 6-12h ja töökoht kodu lähedal.
- Põhjalik väljaõpe töökohal ja palju põnevaid koolitusi.
- Vaheldusrikas töö ühtehoidvas meeskonnas, kus juht on alati toetamas.
- Arenguvõimalused mainekas ettevõttes.
- Kõikide mugavustega kaasaegne töökeskkond.
- Kaugemalt tulijatele transpordikompensatsioon 40-160€ bruto.

Tööpakkumise number
#793073

Info

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 1125 - 1305 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1
3 p. tagasi
CALL CENTER SPECIALIST Samreis Eesti AS
Alates 7 €/tunnis
1
3 p. tagasi
CALL CENTER SPECIALIST Samreis Eesti AS • Kodukontor
Kodukontor
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA KEHRA KONSUMISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu
KLIENDITEENINDAJA KEHRA KONSUMISSE (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu • Harjumaa
Kehra
kuu tagasi
KOKK Flats OÜ
800 - 900 €/kuus
3 päeva jäänud
KOKK Flats OÜ • Narva
Narva
UUS
päev tagasi
KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE VILJANDI KAUPLUSES EEKBL - VALDUSTE OÜ
UUS
päev tagasi
KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE VILJANDI KAUPLUSES EEKBL - VALDUSTE OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
VIP 3
4 näd. tagasi
KOKK - PIZZAIOLA CVKeskus.ee klient
3
1 päev jäänud
KOKK - PIZZAIOLA CVKeskus.ee klient • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA UUSMÄGI OÜ
Kuni 1300 €/kuus
TEENINDAJA UUSMÄGI OÜ • Võrumaa
Võrumaa
MÜÜGIKONSULTANT KAUPLUSES DREAMLAND HOME OÜ
MÜÜGIKONSULTANT KAUPLUSES DREAMLAND HOME OÜ • Rakvere
Rakvere
nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA RUG MÖÖBEL OÜ
Alates 1250 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA RUG MÖÖBEL OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
VÕÕRUSTAJA Citybox Tallinn OÜ
6 - 7.5 €/tunnis
1
VÕÕRUSTAJA Citybox Tallinn OÜ • Tallinn