Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790495

Materjalide komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda:

MATERJALI KOMPLEKTEERIJAT

Sinu peamiseks ülesandeks oleks materjalide komplekteerimine vastavalt osakonna avatud töödele, komplekteeritavate ja laos olevate materjalide kvaliteedi jälgimine, vajadusel kontrollimine ning materjalide inventeerimine vastavalt kvaliteedisüsteemis kehtivale korrale.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

* Tähelepanelikkust ja täpsust töös
* Kohusetundlikkust, kiiret õppimisvõimet, positiivset ellusuhtumist
* Head arvuti kasutamise oskust
* Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud vallas
* Valmisolekut töötamiseks kahes vahetustes

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s ning tervisepäeva.

Tööpakkumise number
#790495

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS
1165 - 1365 €/kuus
5 päeva jäänud
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
C- JA CE- KATEGOORIA AUTOJUHT Frigo OÜ
C- JA CE- KATEGOORIA AUTOJUHT Frigo OÜ • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
2 näd. tagasi
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ
1500 - 2200 €/kuus
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ • Tallinn
Tallinn
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ • Harjumaa
Kehra
4 näd. tagasi
CE - KATEGOORIA AUTOJUHT ADR VEDUDELE Simeon Transport OÜ
1700 - 2300 €/kuus
1 päev jäänud
CE - KATEGOORIA AUTOJUHT ADR VEDUDELE Simeon Transport OÜ • Tallinn
Tallinn
СЛЕСАРЬ ВРГ Netaman Repair Group OÜ
СЛЕСАРЬ ВРГ Netaman Repair Group OÜ • Tallinn
Tallinn
MIG MAG KEEVITAJA-KOOSTAJA / MIG MAG СВАРЩИК-СБОРЩИК MDC Max Daetwyler Eesti AS
MIG MAG KEEVITAJA-KOOSTAJA / MIG MAG СВАРЩИК-СБОРЩИК MDC Max Daetwyler Eesti AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
LAOTÖÖTAJA-LOGISTIKA ASSISTENT TRIMTEX BALTIC OÜ
2 päeva jäänud
LAOTÖÖTAJA-LOGISTIKA ASSISTENT TRIMTEX BALTIC OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 4
SEADISTAJA-OPERAATOR Ensto Building Systems OÜ
4
SEADISTAJA-OPERAATOR Ensto Building Systems OÜ • Harjumaa
Harjumaa
Vaata kõiki tööpakkumisi