Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790488

TOOTMISTÖÖTAJAD

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TOOTMISSEADMETE OPERAATORi peamiseks ülesandeks on masinate seadistamine ja detailide tootmine vastavalt tootmisplaanile.

TOODETE KOOSTAJA peamiseks ülesandeks on integreerimisosakonnas toodete koostamine ja testimine vastavalt juhistele.

ELEKTROONIKATOODETE KOOSTAJA peamiseks ülesandeks on elektroonikatoodete komponentide ladumine ja toodete koostamine vastavalt etteantud joonistele ja juhenditele ning vajadusel toodete testimine.

HOOLDUSTEHNIK peamiseks ülesandeks on masinate iganädalaste hoolduste läbiviimine, programmide korrigeerimine ja tootmise effektiivsuse tõstmine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • kiiret õppimisvõimet ja positiivset ellusuhtumist;
  • oluline on kohusetundlikkus ja täpsus töös;
  • elektrikäsitööriistade kasutamise oskus;
  • tehnilist taiplikkust, kasuks tuleb tehniliste jooniste lugemise oskus.

Scanfil OÜ pakub oma töötajatele vajalikku väljaõpet ning eneseteostuse- ja arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes.

Seisame hea Sinu tervise eest, korraldades tervisekontrolle ja pakkudes sportimisvõimalusi Tervise Paradiisis või Tervise Spa´s.

Meie meeskonnas on olulisel kohal ühisüritused ja sünnipäeval meelespidamine.

Ennetame läbipõlemist, pakkudes nõustamist tööpsühholoogi juures.

Tööpakkumise number
#790488

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1228 - 1955 €/kuus
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE • Tartumaa
Tartumaa
3 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS
1165 - 1365 €/kuus
5 päeva jäänud
TÕSTUKIJUHT JELD-WEN EESTI AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ
1
2 päeva jäänud
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
2 näd. tagasi
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER/ МАЛЯР МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ НА ПРОИЗВОДСТВЕ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ
1500 - 2200 €/kuus
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ • Tallinn
Tallinn
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ
KEEVITUSROBOTI OPERAATOR Multimek Baltic OÜ • Harjumaa
Kehra
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ
1 päev jäänud
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS
1200 - 1800 €/kuus
PINGITÖÖLINE KOERU TEHASES Konesko AS • Järvamaa
Järvamaa
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS
TÄPPISSTANTSIMISLIINI OPERAATOR Norma AS • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi