Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789360

Asendustalunik (TÄISTÖÖAJAGA)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kas sulle meeldivad värske õhk ja loomad ning omad põllumajanduslikku haridust? Kui vastasid küsimusele JAH, siis meil on sulle pakkumine - Eestimaa Talupidajate Keskliit otsib oma kollektiivi täiskohaga asendustalunikku!

Asendusteenistusega liitumiseks peab olema omandatud põllumajanduslik keskeri-, kutsekesk- või kõrgharidus või 3-aastane töökogemus põllumajandusettevõttes.

Ootused kandidaadile

  • Kutse-kesk, kesk-eri või kõrgem põllumajandusharidus;

  • Lüpsioskus, veistega töötamise kogemus;

  • Autojuhiload, traktorijuhiload (soovitav);

  • Oma transpordivahend;

  • Hooliv suhtumine loomadesse;

  • Usaldusväärsus, korrektsus, kiire kohanemisvõime; hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Töötasu 8-10 eurot tunnis (bruto)

  • Transpordihüvitist

  • Regulaarseid koolitusi

  • Tööriideid

  • Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#789360

Info

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 8 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

4 näd. tagasi
VANAMETALLI SORTEERIJA Eesti Titaan OÜ
1 päev jäänud
VANAMETALLI SORTEERIJA Eesti Titaan OÜ • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
3 näd. tagasi
LÜPSJA NABALA PÕLLUMAJANDUSE OÜ
5 päeva jäänud
LÜPSJA NABALA PÕLLUMAJANDUSE OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
TAIMEKAITSEOPERAATOR / PRITSIMEES EKSO AGRO OÜ
Alates 15 €/tunnis
1
TAIMEKAITSEOPERAATOR / PRITSIMEES EKSO AGRO OÜ • Põlvamaa
Põlvamaa
MEHHANISAATORIT Eesti Taimekasvatuse Instituut
MEHHANISAATORIT Eesti Taimekasvatuse Instituut • Jõgeva
Jõgeva
ABITÖÖLINE MEIEREIS METSAVENNA TURISMITALU OÜ
900 - 1100 €/kuus
ABITÖÖLINE MEIEREIS METSAVENNA TURISMITALU OÜ • Võrumaa