Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789300

NOOREMTEHNIK (Pärnu)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Nõrkvoolusüsteemide sh. turvasüsteemide paigaldamine, seadistamine ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

* tõsine huvi tehnika või elektroonika vastu
* tunneb ennast julgelt ka arvutiga toimetades
* ei karda trelli kätte võtta, kaableid vedada ja saad hakkama ka redelil kõrgustes
* olemas B-kategooria juhiload või omandamisel
* suhtled vabalt eesti keeles
* vähemalt 18-aastane
* kui vaja, siis valmis ka sügisest töö kõrval kooli minema vastavat kutset õppima

Ettevõte pakub

* püsivat ja huvitavat töökohta
* anname võimaluse õppida ja areneda turvasüsteemide spetsialistiks G4S kogenud spetsialistide kõrval
* võimaldame töö kõrvalt koolis omandada turvasüsteemide tehniku erialane kutse sügisest
* sportida soodsalt G4S spordiklubis
* professionaalset ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#789300

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1228 - 1955 €/kuus
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ
1
3 päeva jäänud
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
2 näd. tagasi
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ
1500 - 2200 €/kuus
PRODUCTION MANAGER (STORAGE KEEPER AND BUYER) Real Trac Europe OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ
12 - 15 €/tunnis
1
1 päev jäänud
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ • Tallinn
Tallinn
TOOTMISTÖÖLINE Talendibaas OÜ
TOOTMISTÖÖLINE Talendibaas OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
TEHNOLOOG-TOOTMISMEISTER Talendibaas OÜ
TEHNOLOOG-TOOTMISMEISTER Talendibaas OÜ • Harjumaa
Tabasalu
VIP 6
MÜÜGIKONSULTANT Klick Eesti AS
6
MÜÜGIKONSULTANT Klick Eesti AS • Pärnu
Pärnu
AUTOTEHNIK RAEL AUTOKESKUS OÜ
Alates 1600 €/kuus
AUTOTEHNIK RAEL AUTOKESKUS OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
PROJECT MANAGER EOLANE TALLINN AS
PROJECT MANAGER EOLANE TALLINN AS • Tallinn