Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #788214

Meditsiinitehnika insener

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meditsiinitehnika inseneril on haiglas oluline roll, mille peamisteks ülesanneteks on:

  • Meditsiiniseadmete veadiagnostika, hooldus- ja remonttööde teostamine ja nende korraldamine ning dokumenteerimine.
  • Meditsiiniseadmete kalibreerimine ja ohutustestide teostamine.
  • Meditsiiniseadmete seadistamine, kasutajatugi ja koolituste läbiviimine.
  • Meditsiiniseadmete hangete korraldamisel osalemine tehnilise konsultandina.

Ootused kandidaadile

Oled tugev kandidaat, kui Sul on:

  • Tehniline kõrgharidus, biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika alane või samaväärne magistrikraad või selle omandamine.
  • Väga hea eneseväljendusoskus nii eesti kui ka inglise keeles ning erialase terminoloogia tundmine.
  • Tehniline taiplikkus, vastutustundlikkus, otsustusvõime ja korrektsus.
  • Oskus näha laiemat pilti ja suutlikus kaasa rääkida meditsiinitehnoloogia uuemate võimaluste küsimustes.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda.
  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
  • Erialast täiendkoolitust ning väga häid arenguvõimalusi.
  • Põnevaid väljakutseid ja toetavat meeskonda.
  • 35-kalendripäevast puhkust

Tööle asumise aeg: kokkuleppel.

Eeldame täistööajaga töötamist, aga kui erialane haridus on omandamisel, siis võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Tööpakkumise number
#788214

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
27. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1228 - 1955 €/kuus
UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖTAJA (ELVAS) SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ
1
3 päeva jäänud
AUTOTEHNIK Uuemõisa Autokeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
2 näd. tagasi
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ
VÄRVIMISOSAKONNA TÖÖDEJUHATAJA (MEISTER)/ РУКОВОДИТЕЛЬ РАБОТ (МАСТЕР) МАЛЯРНОГО УЧАСТКА НА ПРОИЗВОДСТВЕ МЕТАЛЛОКОНСТРУКЦИЙ Monik OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ
12 - 15 €/tunnis
1
1 päev jäänud
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ • Tallinn
Tallinn
TOOTMISTÖÖLINE Talendibaas OÜ
TOOTMISTÖÖLINE Talendibaas OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
TEHNOLOOG-TOOTMISMEISTER Talendibaas OÜ
TEHNOLOOG-TOOTMISMEISTER Talendibaas OÜ • Harjumaa
Tabasalu
LOOMAARST PETCITY RANNAMÕISA 24/7 LOOMAKLIINIKUS Eesti Veterinaaria Kliinikumid OÜ
LOOMAARST PETCITY RANNAMÕISA 24/7 LOOMAKLIINIKUS Eesti Veterinaaria Kliinikumid OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTOTEHNIK RAEL AUTOKESKUS OÜ
Alates 1600 €/kuus
AUTOTEHNIK RAEL AUTOKESKUS OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
HOOLDUSTEHNIK Vihula Manor Hospitality OÜ
1300 - 1400 €/kuus
HOOLDUSTEHNIK Vihula Manor Hospitality OÜ • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ
2 päeva jäänud
HAAVELDUS- JA MAALRIOSAKONNA JUHT / НАЧАЛЬНИК МАЛЯРНОГО УЧАСТКА HEAVY INDUSTRY ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi