Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #784448
Kaugtöö võimalus

Kompaniiülem-instruktor (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

- Maleva väljaõppealases planeerimistegevuses osalemine ja allüksuste õppuste planeerimine ning nende ette valmistamise tagamine
- Eelarve planeerimistegevuses osalemine
- Väljaõppealase dokumentatsiooni koostamine, nende täitmise kontrollimine ja osalenute üle arvestuse pidamine
- Maleva koosseisule väljaõppe korraldamine ja läbiviimine
- Allüksuse valmiduse tagamine ja hindamisel osalemine
- OE ja keskkonnakaitse alaste nõuete täitmise ja kontrolli tagamine
- Harjutusalade kasutamise kooskõlastamine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidust ja sõjaväelist väljaõppe taset O II
- Väga head eesti keele oskust
- Eelnev töökogemus kompanii ülema või staabiohvitseri ametikohal
- B- kategooria autojuhiload
- Algatusvõimelisus, kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus
- Sobivust riigisaladusele juurdepääsuloa taotlemiseks ja väljastamiseks
- COVID vaktsineerimise tõendi olemasolu või konkursi võitjal valmisolekut ennast lasta vaktsineerida

EELISE ANNAVAD
- Riigikaitse valdkonna tundmine
- Riigisaladusele juurdepääsu loa olemasolu
- C - kategooria autojuhiload
- Kaitseliidu liikmelisus

Ettevõte pakub

- Stabiilset sissetulekut
- Sportimisvõimalusi
- Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
- Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi

Tööpakkumise number
#784448

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2000 - 2300 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. mai 2022
Kuulutus sisestati:
13. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

4 näd. tagasi
MEISTER Norma AS
1 päev jäänud
MEISTER Norma AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TELEFONI OSTUJUHT BELFOREST TRADE OÜ
Alates 2000 €/kuus
1
2 päeva jäänud
TELEFONI OSTUJUHT BELFOREST TRADE OÜ • Tartu
Tartu
JURIST LÜGANUSE VALLAVALITSUS
JURIST LÜGANUSE VALLAVALITSUS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
TEEDESPETSIALIST LÜGANUSE VALLAVALITSUS
TEEDESPETSIALIST LÜGANUSE VALLAVALITSUS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
SIDE- JA INFOTEHNOLOOGIA MEESKONNA ÜLEM Õhuvägi
2400 - 2500 €/kuus
SIDE- JA INFOTEHNOLOOGIA MEESKONNA ÜLEM Õhuvägi • Harjumaa
Harjumaa
MEDITSIINIKESKUSE ÜLEM Merevägi
Alates 3750 €/kuus
MEDITSIINIKESKUSE ÜLEM Merevägi • Eesti
Eesti
MÜÜGIJUHT MOTOHOBI OÜ
Alates 2600 €/kuus
MÜÜGIJUHT MOTOHOBI OÜ • Tartu
Tartu
TAANI PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Arras Construction Furniture OÜ
3 päeva jäänud
TAANI PIIRKONNA MÜÜGIJUHT Arras Construction Furniture OÜ • Harjumaa
Kiili
TALLINNA TEENINDUSBÜROO JUHTIVSPETSIALIST Transpordiamet
TALLINNA TEENINDUSBÜROO JUHTIVSPETSIALIST Transpordiamet • Tallinn
Tallinn
HAAPSALU APOLLO KAUPLUS OTSIB TIIMI JUHATAJAT! Apollo Kauplused OÜ
HAAPSALU APOLLO KAUPLUS OTSIB TIIMI JUHATAJAT! Apollo Kauplused OÜ • Haapsalu
Haapsalu
Vaata kõiki tööpakkumisi