Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #783872

Müüja-konsultant (Pärnu Port Artur KIKA kauplusesse)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!

Töötame graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Hea eesti ja vene keele oskus (vähemalt B1 tasemel) - mõlema keele oskus on vajalik!

- Loomade armastus;

- Oskus pakkuda välja parim lahendus meie klientidele.

- Valmisolek töötamiseks täistööajaga graafiku järgi.

- Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

- Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

- Pakume Sulle ühisüritusi, oma töötaja soodustusi, õnnetusjuhtumi ja tervise lisakindlustust. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

- Sul on võimalik teha karjääri;

- Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#783872

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 950 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
11. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ
Alates 9 €/tunnis
3 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ • Tartu
Tartu
5 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ
5 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ
5 - 5.8 €/tunnis
4
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ
1 päev jäänud
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ
6 - 7 €/tunnis
4 päeva jäänud
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ • Tallinn
Tallinn
PUHASTUSTEENINDAJA TIPTOP TEENINDUS OÜ
450 - 500 €/kuus
PUHASTUSTEENINDAJA TIPTOP TEENINDUS OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ
1
2 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ • Rakvere
Rakvere
3 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ
3 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ • Harjumaa
Harjumaa
RAAMATUPIDAMISASSISTENT NORD HOMES OÜ
RAAMATUPIDAMISASSISTENT NORD HOMES OÜ • Tallinn
Tallinn