2023-08-23 14:48:55

Lapsehoidja/õpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui sul on tahe töötada lastega, väärtustad meeskonnatööd ja soovid aidata väikestel lastel iga päev naeratuse suule tuua, siis ootame sind oma meeskonda!

Hoiud asuvad Mustamäel ja kesklinnas.

Pakume tööd täis- või osalise koormusega. Otsime ka abilisi suveks!

TÖÖÜLESANDED:

Õppetegevuste planeerimine ja läbiviimine.

Lastega mängimine ja neile eakohase tegevuse pakkumine.

Laste turvalisuse tagamine.

Laste arengu toetamine.

Koostöö lapsevanematega

Ootused kandidaadile

Lapsehoidja kutsetunnistus või on lõpetatud eripedagoogika,koolieelse pedagoogika, lapsehoidja või sotsiaaltöö eriala.

Eelnevate puudumise vähemalt keskharidus ja varasem töökogemus lastega.

Hea eesti keele oskus.

Rõõmsameelsus, kohusetundlikkus ja kannatlik meel.

Ettevõte pakub

Sõbralik kollektiiv

Töö graafiku alusel

Kohapealne väljaõpe

Võimalus töötada osalise koormusega

Konkurentsivõimeline palk

Võtame ühendust vaid sobivate kandidaatidega!