Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754958

Kassiir Laagri Maksimarketisse (Coop Harju)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine kassas ja kassatsooni korrashoiu tagamine. Valmis tuleb olla ka tööks müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • soovib töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • eelnev kogemus kassiirina tuleb kasuks
  • on koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • on vähemalt 18-aastane
  • on valmis füüsiliseks tööks
  • valdab eesti keelt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume:

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, soodustusi sportimisel, toetuseid personaalsete elusündumuste korral ja ühisüritusi meeskonnavaimu toetamiseks
  • tööd graafiku alusel (k.a nädalavahetustel)
  • täistööaega või tööd osalise koormusega

Tööpakkumise number
#754958

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ
Alates 9 €/tunnis
4 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ
4 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ
5 - 5.8 €/tunnis
4
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ
2 päeva jäänud
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ
6 - 7 €/tunnis
5 päeva jäänud
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KOJAMEES - VÄLIKORISTAJA / УБОРЩИК ВНЕШНИХ ТЕРРИТОРИЙ - ДВОРНИК My Property OÜ
Alates 1100 €/kuus
1
1 päev jäänud
KOJAMEES - VÄLIKORISTAJA / УБОРЩИК ВНЕШНИХ ТЕРРИТОРИЙ - ДВОРНИК My Property OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ
1
3 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ • Rakvere
Rakvere
UUS
2 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ
UUS
2 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ • Harjumaa
Harjumaa
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ
TEENINDAJA (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi