Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752714

Klienditeenindaja (Coop Tartu Eedeni Maksimarket)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eedeni Maksimarket (aadressil Kalda tee 1C) otsib oma meeskonda  klienditeenindajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on klientide teenindamine kassas ja saalis, kauba vastuvõtt ja välajapanek. Töö eesmärk on kõrgetasemelise ja sõbraliku klienditeeninduse tagamine.

Ootused kandidaadile

    Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • Positiivne ja elurõõmus hoiak
  • Soov muuta iga kliendi päev meeldivalt eriliseks
  • Hea suhtlemisoskus, ausus, kohusetundlikkus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

    Tagame Sulle:

  • Töö usaldusväärses ettevõttes
  • Väljaõppe ja juhendamise kohapeal
  • Arenguvõimalused ettevõtte siseselt
  • Omatöötaja soodustused ja ühisüritused

Lisainfo

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#752714

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

nädal tagasi
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ
Alates 9 €/tunnis
4 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA E-SMOKE OÜ • Tartu
Tartu
4 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ
4 p. tagasi
ПРОДАВЕЦ-КОНСУЛЬТАНТ Black Star Wear OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 4
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ
5 - 5.8 €/tunnis
4
KLIENDITEENINDAJA Speli Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ
2 päeva jäänud
FOTOPOE KLIENDITEENINDAJA-LABORANT LASNAMÄE CENTRUMIS (SUVEKS) Rosemarie OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ
6 - 7 €/tunnis
5 päeva jäänud
RAJAINSTRUKTOR-KLIENDITEENINDAJA ANDILAID OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KOJAMEES - VÄLIKORISTAJA / УБОРЩИК ВНЕШНИХ ТЕРРИТОРИЙ - ДВОРНИК My Property OÜ
Alates 1100 €/kuus
1
1 päev jäänud
KOJAMEES - VÄLIKORISTAJA / УБОРЩИК ВНЕШНИХ ТЕРРИТОРИЙ - ДВОРНИК My Property OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ
1
3 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Wise Bros OÜ • Rakvere
Rakvere
UUS
2 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ
UUS
2 p. tagasi
ERITÖÖDE PUHASTUSTEENINDAJA Sunco OÜ • Harjumaa
Harjumaa
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
TEENINDAJA (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ
TEENINDAJA (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi