Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750004

LAADIJA (tõstukijuht)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 -  valmistoodangu kvaliteetne pakendamine ja ladustamine;

 -  kauba korrektne peale ja maha laadimine ettevõtte territooriumil;

 -  keevituskasseti täitmine;

 -  tootmisliini varustamine vajalike pakkematerjalidega;

 -  erinevad tõstukiga tehtavad tööd tehase laos;

 -  perioodiliste puhastustööde teostamine;

 -  töövahendite korrasoleku inspekteerimine

Ootused kandidaadile

 - kesk- või eriharidus

 - eelnev töökogemus tootmises;

 - TÕSTUKIJUHILOAD on eeliseks;

 - ausus ja kohusetundlikkus;

 - sisemine soov teha liikuvat ja füüsilist tööd;

 - hindaks kõrgelt meeskonnatööd;

 - on kohusetundlik ja distsiplineeritud;

 - arvuti tavakasutaja oskus;

-  valmisolek töötamiseks 12-tunnistes vahetustes (8:00 – 20:00 – 8:00)

   (2 päeva + 2 ööd + 4 vaba)

Ettevõte pakub

  • võimalust kuuluda TEGUSASSE meeskonda;

  • tulemusele orienteeritud väljaõpet;

  • oma eriala professionaalseid tegijaid;

  • tihedat koostööd kolleegidega erinevatest osakondadest;

  • modernset ja kaasaegset töökeskkonda;

  • võimalust areneda koos organisatsiooniga

Tööpakkumise number
#750004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2021

AS METAPRINT on Eesti kapitalil põhinev dekoreeritud metalltaara tootja. Tänaseks oleme kasvanud ettevõtteks, kus töötab rohkem kui 200 inimest, kelle kasutada on kõige ajakohasemad tehnoloogiad antud tegevusvaldkonnas. Meie kõige suurem väärtus on MEIE TERVED JA RÕÕMASAMEELSED TÖÖTAJAD.
Meie juhtimissüsteem vastab ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi, ISO 14001:2004 keskkonnajuhtimissüsteemi ning ISO 22000:2005 toiduohutuse juhtimissüsteemi nõuetele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1
2 näd. tagasi
LOGISTIK (TÖÖ ASUKOHT RAKVERE VÕI JÜRI KONTORIS) EGESTEN TRANSPORT OÜ
1
LOGISTIK (TÖÖ ASUKOHT RAKVERE VÕI JÜRI KONTORIS) EGESTEN TRANSPORT OÜ • Eesti
Eesti
VIP 2
nädal tagasi
LAOOPERAATOR Eesti Pandipakend OÜ
2
LAOOPERAATOR Eesti Pandipakend OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
LAOSPETSIALIST BEDFACTORY OF SWEDEN OÜ
3 päeva jäänud
LAOSPETSIALIST BEDFACTORY OF SWEDEN OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
AUTOJUHT Miil OÜ
Kuni 2100 €/kuus
2 päeva jäänud
AUTOJUHT Miil OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
METALLITÖÖLINE/PINKIDE OPERAATOR Rapla Metall
5 päeva jäänud
METALLITÖÖLINE/PINKIDE OPERAATOR Rapla Metall • Raplamaa
Raplamaa
KEEVITAJA RAPLA METALL OÜ
4 päeva jäänud
KEEVITAJA RAPLA METALL OÜ • Raplamaa
Raplamaa
METALLI VIIMISTLEJA-VÄRVIJA Rapla Metall
METALLI VIIMISTLEJA-VÄRVIJA Rapla Metall • Raplamaa
Raplamaa
KOMPLEKTEERIJA FRUIT XPRESS OÜ
Kuni 2000 €/kuus
KOMPLEKTEERIJA FRUIT XPRESS OÜ • Harjumaa
Loo
C-KATEGOORIA AUTOJUHT FRUIT XPRESS OÜ
C-KATEGOORIA AUTOJUHT FRUIT XPRESS OÜ • Harjumaa
Loo
SORTEERIJA HUMANA SORTEERIMISKESKUSSE Humana Sorteerimiskeskus OÜ
SORTEERIJA HUMANA SORTEERIMISKESKUSSE Humana Sorteerimiskeskus OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi