2023-08-23 14:48:55

Tootmisüksuse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime mehaanika osakonda tegusat

TOOTMISÜKSUSE JUHTI

kelle peamiseks ülesandeks on osakonna eesmärkide saavutamine.

  • Teed seda läbi eestvedamise ja organiseerimise olles tulemusele orienteeritud ja meeskonda kaasav juht
  • Tagad efektiivse ressursside kasutuse tootmisplaani täitmisel
  • Viid läbi ressursitõhususe ning kvaliteedialaseid parendusprojekte
  • Teed koostööd teiste juhtide ning erinevate spetsialistidega meie ühiste eesmärkide saavutamiseks

Ootused kandidaadile

Sinu hea töö eelduseks on, et:

  • Mõistad hästi LEAN tootmiskorralduse peamisi printsiipe operatiiv- ja keskjuhtimise tasandil
  • Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt
  • Oled positiivse suhtumisega ja tulemustele orienteeritud
  • Omad varasemat tootmise juhtimise kogemust või teinud sarnast tööd
  • Omad kõrgharidust
  • Oled süsteemne ning sulle on omane analüüsioskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

* Eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahusvahelises ettevõttes
* Mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tevise Paradiisis, Tervise Spa’s või Siris Gym`is
* Ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele