2023-08-23 14:48:55

Teadur-kuraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime võimekat teadur-kuraatorit, kes uurib ja vahendab Eesti meditsiiniajaloopärandit ja sellega seotud objekte Eesti Tervisemuuseumi kogust.

Sinu tööülesanneteks on:

  • meditsiiniajaloo alaste populaarteaduslike uurimuste läbiviimine
  • populaarteaduslike artiklite koostamine ja avaldamine Tervisemuuseumi kanalites ja Eesti meediaväljaannetes
  • muuseumi esindamine uurimistööga seotud sündmustel näituste ettevalmistuses osalemine
  • museaalide II astme kirjelduse koostamine ja sisestamine MuIS andmebaasi

Ootused kandidaadile

Sul on kõrgharidus, soovitavalt ajaloo või meditsiini erialal. Tunned huvi tervise ja meditsiiniajaloo ning kaasaegse muuseumitöö vastu. Soovid ja oskad rääkida keerulised teemad lihtsaks. Oled algatus- ja koostöövõimeline ning oskad planeerida oma tööd. Suudad mõelda analüütiliselt ja end hästi eesti ning inglise keeles suhtlustasandil väljendada.

Pakume Sulle muuseumikogu mõtestamise ja populariseerimise tähendusrikast tööd, tervislikku töökeskkonda, mitmekesist hüvede paketti, paindlikku tööaega, kontorit Tallinna vana- linnas, vajadusel kaugtööd ning enesetäiendamise võimalusi, et selles rollis särada.

Kandideerimiseks saada meile palun oma CV ja motivatsioonikiri, millest selguvad sinu tugevused ja ootused muuseumitööle. Ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 19.02.2021 aadressile herke(at)tervisemuuseum.ee