Töö kirjeldus

    Otsime oma tiimi endiselt kahte esindajat.

    Tahad müüa tooteid mida kõik tahavad osta? Kui jah siis kandideeri! Kohti on piiratud arv.

    Lühidalt öeldes on Sinu ülesanne viia premium brändi tooted võimalikult paljude klientide omandusse. Et seda saavutada on Sul vaja teha:

  • Müügikohtumisi
  • Lepingute sõlmimisi
  • Müüa ja tutvustada premiumklassi kodumasinaid
  • Aktiivne meeskonnatöö teiste töötajatega.

Ootused kandidaadile

Me ootame Sinult:

Kiiret õppimisvõimet;
Väga head suhtlemisoskust;
Oskust läbirääkimistel edu saavutada;
Head tehnilist taipu;
Töökust;
Sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalus

    Uuele müügiesindajale pakume alustamiseks ja edu saavutamiseks järgmisi hüvesid:

  • Õpetame tööle asumisel suurepäraseid müügitehnikaid, mida oleme omandanud oma-ala parimatelt koolitajatelt
  • Kliente firma poolt
  • Parimad esindajad võivad saada müügiesindajast tippjuhiks
  • Edumeelset meeskonda
  • Põhikliendid leiame sinu eest, külastad inimesi, kes sind juba ootavad, ei otsi ukselt uksele inimesi.

    Ametikohaga õpid suhtlema, inimesi veenma ning tehinguid lukku lööma. Oskused kogu eluks !

Lisainfo

Soovin kandideerida Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumise number
#682882

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 1200 - 3500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2021
Müügiesindaja Müügiesindaja

POLTI

POLTI on müünud Eestis kõige rohkem aurupuhastajaid kui ükski teine ettevõte. Lisaks aurupuhastajate kõrgele nõudlusele pakume lisaks veel tolmuimejaid ja teisi puhastusseadmeid, mis on väga kõrgelt hinnatud.
Tooteid müüakse 50+ riigis üle maailma.
Eestis leiab meie tooteid: Ehituse ABCs, Hansapostis, Stokkeris, Bauhofis, Kaup24s, Reset.ees, Photopointis ning lisaks müüme tooteid läbi tooteesitluste era- ja äriklientidele.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

UUS
2 p. tagasi
KINNISVARAMAAKLER / MÜÜGIESINDAJA OldeVara OÜ
UUS
2 p. tagasi
KINNISVARAMAAKLER / MÜÜGIESINDAJA OldeVara OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGIJUHT Linter-Transport AS
Alates 1400 €/kuus
MÜÜGIJUHT Linter-Transport AS • Tartu
Tartu
VIP 1
2 näd. tagasi
MÜÜGI - OSTUJUHT (TRADER) MEST FOOD OÜ
1
MÜÜGI - OSTUJUHT (TRADER) MEST FOOD OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 1
4 näd. tagasi
MÜÜGIINSENER Venten OÜ
1
3 päeva jäänud
MÜÜGIINSENER Venten OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
DATA ENTRY CLERK Miss Mary Of Sweden OÜ
UUS
2 p. tagasi
DATA ENTRY CLERK Miss Mary Of Sweden OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
INTERNETITURUNDUSE SPETSIALIST Narva-Jõesuu Sanatoorium AS
UUS
2 p. tagasi
INTERNETITURUNDUSE SPETSIALIST Narva-Jõesuu Sanatoorium AS • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
2 p. tagasi
LAOSPETSIALIST Estanc AS
UUS
2 p. tagasi
LAOSPETSIALIST Estanc AS • Harjumaa
Jüri / Aruküla
3 p. tagasi
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT NP autod OÜ
1200 - 2600 €/kuus
3 p. tagasi
AUTODE MÜÜGIKONSULTANT NP autod OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
TEENINDUSJUHT Eetiline Kosmeetika Oü
Alates 1167 €/kuus
1
3 p. tagasi
TEENINDUSJUHT Eetiline Kosmeetika Oü • Tallinn
Tallinn
VIP 1
MÜÜGIESINDAJA Rotaks-R OÜ
1