Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676385

Projektiostja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. november 2020
Kuulutus aegub: 4. detsember 2020

Töö kirjeldus

Sina

  • Jälgid kliendi vajadusi ja vastad päringutele oma vastutusalas.
  • Koostad tarnijatele ostutellimusi ja edastad need õigeaegselt.
  • Haldad ja täpsustad ostutellimusi.
  • Töötad tootmisandmebaasidega (sisestad infot).
  • Kontrollid materjalide olemasolu.
  • Koostad
  • Lahendad materjalidega seonduvaid probleeme.
  • Jälgid uute sissetulevate projektide ostuvajadusi.
  • Osaled uute projektide käivitamisel.

Ootused kandidaadile

Sul on

  • Kõrgharidus.
  • Sa oled suurepärane suhtleja ning suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles.
  • Arvutikasutamise oskus (Excel) heal tasemel.
  • Analüütiline mõtlemine ja väga hea orienteerumine arvude maailmas.
  • Läbirääkimis- ja enesekehtestamisoskus.
  • Oled eesmärgile orienteeritud ja korrektne ning täpne.
  • Kasuks tuleb ostutöö kogemus.

Ettevõte pakub

Meie pakume

  • Põnevat tööd tempokas ja kiirelt arenevas keskkonnas.
  • Võimalust kaasa aidata ettevõtte eduloole.
  • Väga head töökeskkonda.
  • Tööalaseid enesetäiendus- ja arenguvõimalusi (koolitusprogrammid, arenguprogrammid).
  • Ettevõtte soodustusi ning ühisüritusi (nt sporditoetused, ujumine, spordiühmas osalemine + palju muud).
  • Meil on maailma parimad kolleegid!

Tööpakkumise number
#676385

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020

Enics Eesti AS pakub oma klientidele tööstuselektroonika tootmisteenust.
Enics Eesti AS klientideks on tööstuselektroonikat, elektroonikaseadmeid, elektri- ja mõõtetehnika seadmeid tootvad ettevõtted.
Enics Eesti AS on oma klientidele usaldusväärseks partneriks ning on võimeline koostöös kliendiga leidma kõigile tema soovidele kaasaegse ja optimaalse lahenduse.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

kuu tagasi
OPERATIONS COORDINATOR - TEAM LEAD Bolt OÜ
kuu tagasi
OPERATIONS COORDINATOR - TEAM LEAD Bolt OÜ • Tartu
Tartu
kuu tagasi
HIGH PRIORITY SPECIALIST - ENGLISH Bolt OÜ
kuu tagasi
HIGH PRIORITY SPECIALIST - ENGLISH Bolt OÜ • Tartu
Tartu
kuu tagasi
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST - GERMAN Bolt OÜ
kuu tagasi
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST - GERMAN Bolt OÜ • Tartu
Tartu
kuu tagasi
kuu tagasi
OPERATIONS COORDINATOR - TEAM LEAD Bolt OÜ • Tallinn
Tallinn
kuu tagasi
OPERATIONS SPECIALIST Bolt OÜ
kuu tagasi