Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 11. november 2020
Kuulutus aegub:10. detsember 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:

Raamatupidamiskannete sisestamine, arvete koostamine

Aruandluse koostamine Eesti ja Soome maksuametile, töötasude arvestus

Muud jooksvad raamatupidamisega seotud ülesanded

Ootused kandidaadile

Erialane haridus ja eelnev töökogemus

Hea arvutikasutamisoskus (excel, word jne.)

Täpsus, korrektsus, usaldusväärsus ja hea rutiini- ja pingetaluvus

Hea eesti ja inglise keele oskus

Majandustarkvara Merit Aktiva kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

head töötingimused ja arenguvõimalused

konkurentsivõimeline töötasu

suurepärased ja toetavad kolleegid

kaasaegsed töövahendid ja paindlik töökorraldus

huvitavad ja mitmekülgsed kliendid ning tööülesanded

Kodukontori võimalus

Tööpakkumise number
#675623

Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020
Noorem-raamatupidaja Noorem-raamatupidaja

STERNFELT OÜ

Sternfelt OÜ on pikki aastaid tegutsenud edukas Eesti ettevõte, kelle põhitegevusteks on lamekatuste ehitus, remont ja hooldus.
PVC katusekatete paigaldamine ning katusematerjalide müük.
Oleme kiiresti arenev ettevõte ja ootame oma sõbralikku kollektiivi teotahtelisi ja motiveeritud töötajaid.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
RAAMATUPIDAJA (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu
1400 - 1500 €/kuus
RAAMATUPIDAJA (COOP HARJU) Harju Tarbijate Ühistu • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
RAAMATUPIDAJA COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAAL
1 päev jäänud
RAAMATUPIDAJA COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAAL • Tallinn
Tallinn
RAAMATUPIDAJA Sunship OÜ
RAAMATUPIDAJA Sunship OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
ADMINISTRATIVE ASSISTANT Quantum Swan OÜ
ADMINISTRATIVE ASSISTANT Quantum Swan OÜ • Kodukontor
Kodukontor
VIP 1
OSTUJUHI ASSISTENT Bambona AS
1
4 päeva jäänud
OSTUJUHI ASSISTENT Bambona AS • Tallinn
Tallinn
VIP 2
RAAMATUPIDAJA SMARTECH BUILDING OÜ
2
RAAMATUPIDAJA SMARTECH BUILDING OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 2
ASSISTENT KOMINOX OÜ
2
2 päeva jäänud
ASSISTENT KOMINOX OÜ • Tallinn
Tallinn