Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent
Veebipõhine värbamine
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Ootame oma tiimiga liituma rõõmsat ja eelneva kogemusega ALDO kaupluse juhatajat.

Nõudmised kandidaadile

*Sul on varasem tiimi juhtimise kogemus;
*Sa ei karda kõrgeid müügieesmärke ja nende täitmist;
*Sa soovid pakkuda klientidele unustamatut ostuelamust;
*Sul on hea eesti ja inglise keele oskus;
*Sa huvitud moest ning trendikad aksessuaarid ja jalanõud on Sinu kirg.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME:
*Nooruslikku ja toetavat tiimi;
*Põnevat väljaõpet ning brändi- ja teeninduskoolitusi;
*Võimalust teha koostööd valdkonna professionaalidega;
*Värbamistegevuses kaasa lüüa;
*Osalemist põnevates arendusprojektides;
*Trendikaid töörõivaid:
*Paindlikku graafikut.

Tööpakkumise number
#660808

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
25. august 2020
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2020
Ootame oma tiimiga liituma rõõmsat ALDO kaupluse JUHATAJAT! Ootame oma tiimiga liituma rõõmsat ALDO kaupluse JUHATAJAT!

Apranga OÜ

Apranga on Balti riikide juhtiv moekaupade jaemüügiga tegelev kontsern, millel on partnerlussuhted Euroopa ja maailma kõige tuntumate kaubamärkide esindajatega. Apranga kontserni kuulub emaettevõte Apranga APB ja 25 tütarettevõtet.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

2 näd. tagasi
MANAGER AS R-kiosk Estonia
MANAGER AS R-kiosk Estonia • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA SINSAY KAUPLUSESSE ÜLEMISTE KESKUSES LPP Estonia OÜ
4 päeva jäänud
KAUPLUSE JUHATAJA SINSAY KAUPLUSESSE ÜLEMISTE KESKUSES LPP Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
3 näd. tagasi
JUHIABI Mineral Project OÜ
1
JUHIABI Mineral Project OÜ • Tallinn
Tallinn
DEKORAATOR/MÜÜGIASSISTENT DBH BALTICS OÜ
DEKORAATOR/MÜÜGIASSISTENT DBH BALTICS OÜ • Tallinn
Tallinn
KAUPLUSE JUHATAJA CVKeskus.ee klient
3 päeva jäänud
KAUPLUSE JUHATAJA CVKeskus.ee klient • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
E-KAUBANDUSE VALDKONNA MÜÜGIASSISTENT Marintech Group OÜ
1 päev jäänud
E-KAUBANDUSE VALDKONNA MÜÜGIASSISTENT Marintech Group OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIJUHT SHOKOBOX OÜ
1500 - 3000 €/kuus
MÜÜGIJUHT SHOKOBOX OÜ • Tallinn
Tallinn
RESTORANI JUHATAJA Amijami OÜ
1000 - 1300 €/kuus
2 päeva jäänud
RESTORANI JUHATAJA Amijami OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
ILUKONSULTANT - ADMINISTRAATOR Kehapood
2
ILUKONSULTANT - ADMINISTRAATOR Kehapood • Tallinn
Tallinn
OOTAME OMA APRANGA KAUPLUSE TIIMIGA LIITUMA VÄLJAPANEKUTE KOORDINAATORIT! Apranga OÜ
OOTAME OMA APRANGA KAUPLUSE TIIMIGA LIITUMA VÄLJAPANEKUTE KOORDINAATORIT! Apranga OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi
Ootame oma tiimiga liituma rõõmsat ALDO kaupluse JUHATAJAT!