2023-08-23 14:48:55

АДМИНИСТРАТОР - ИНТЕРНЕТ МАГАЗИНА / E-poe administraator

CVKeskus.ee klient

Описание работы

  • Организовывать, планировать и координировать деятельность интернет-магазина
  • Продвижение, рекламная поддержка и наполнение товарами
  • Обработка изображений
  • Размещение информации на интернет-ресурсах (Facebook, Instagram)
  • Работа с клиентами и партнерами
  • Обработка заказов
  • Формирование документов на продажу
  • Участие в продажах и ежедневной работе конторы

Töö kirjeldus

  • Korraldada, planeerida ja koordineerida e-poe tööd
  • Toodete sisestamine, kirjeldamine
  • Piltide töötlemine
  • Reklaamikampaaniate planeerimine ning läbiviimine
  • Sotsiaalmeedia haldamine (Facebook, Instagram)
  • Suhtlemine klientideja ja partneritega
  • Tellimuste töötlemine
  • Müügidokumentide koostamine
  • Osalemine büroo igapäevatöös

Требования к кандидату

  • Коммуникабельность
  • Честность
  • Корректность, точность
  • Знание программы WORDPRESS, ИТ технологий, тех поддержки компьютера, социальных сетей Facebook и Instagram
  • Владение эстонским, русским, английским языками
  • Умение красиво писать и составлять интересный контент
  • Умение работать в команде

Nõudmised kandidaadile:

  • Suhtlemisoskus
  • Ausus ja kohusetundlikkus
  • Korrektsus ja täpsus
  • Programmi WORDPRESS tundmine ning huvi IT-tehnoloogia vastu
  • Suurepärane arvuti oskus ja sotsiaalmeedia kanalite tundmine (Facebook ja Instagram)
  • Eesti, vene, inglise keele oskus
  • Võime korrektselt kirjutada ning koostada huvitavat sisu
  • Võime töötada meeskonnas

Фирма предлагает

  • Современные условия труда
  • Возможность самореализации и развития
  • место работы недалеко от центра Таллинна (Kopli 72a, Tallinn)

Компания с широким спектром различных услуг - продажа стройматериалов и товаров морского снабжения.

Ждем Вашe CV на адрес электронной почты: abilis(at)anet.ee

При возникновении дополнительных вопросов, просим связаться по номеру +372 505 9064

Ettevõtte pakub:

  • Kaasaegsed töötingimused
  • Eneseteostuse ja arengu võimalus
  • Töökoht Tallinna kesklinna lähedal (Kopli 72a, Tallinn)

Ettevõtte põhitegevused on ehitusmaterjalide ning laevavarustuse jäe- ja hulgimüük.

Ootame teie CV-d e-posti aadressile: abilis(at)anet.ee

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust: +372 505 9064