2023-08-23 14:48:55

IT-spetsialist/administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda IT-spetsialisti/administraatorit, kelle peamiseks ülesandeks on Wendre Grupi IT süsteemide sujuva, veatu toimimise tagamine

IT-spetsialist/administraator:

  • Haldab võrguseadmeid ja tulemüüre,
  • Haldab AD ja rühmapoliitikaid
  • Installib ja haldab Windows servereid
  • Toetab kasutajatuge IT tehnilistes küsimustes

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:

  • Sul on IT alane haridus
  • Sul on hea suhtlusoskus nii kõnes- kui kirjas eesti ja inglise keeles
  • Sa oled kohusetundlik, initsiatiivikas ning süsteemne
  • Sa oled hea meeskonna- ja koostöö oskusega
  • Sa oskad seada prioriteete, olla eestvedaja ja hea kaasaja
  • Sa tunned SQL andmebaase ja päringukeelt
  • Sa tunned Powershell skriptimist, Active Directory, Windows Server süsteeme ja teenuseid, Azure AD, Exchange ning võrguarhitektuuri

Kasuks tuleb eelnev kokkupuude ERP süsteemide ja VMwarega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Mitmekesist ja põnevat tööd
  • Võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist töötasu ning häid töötingimusi
  • Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda