2023-08-23 14:48:55

IKT spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda IKT spetsialisti, kes aitaks tänases digitaliseeruvas maailmas organisatsioonil tõhus ja efektiivne olla. Me vajame abi kontori IT-toe osas: üldiste Windows’i jooksvate probleemide lahendamine, uute masinate seadistamine, erinevad IT ülesanded, kodulehe tekstide ülespanek, erinevad ülesanded hooldusraportite osas, kergem andmetöötlus, kasutajate juhendamine.

Ootused kandidaadile

Edukale kandidaadile annab eelise inglise keele oskust, IT-toe töötamise ja seadmepargi haldamise kogemust, kasuks tuleb kogemus võrgundusest.

Ametikoha spetsiifiliste oskuste kõrval vast veelgi enam hindame Sinu kirge IT vastu, soovi uusi asju õppida ja proaktiivsust. Oled õige inimene, kui tahad teha asju paremini, leida IT-alased kitsaskohad ning soovid need likvideerida.

Edukas kandidaat ei tohiks olla tüüpiliselt kinnine arvutekraani sukeldunud IT-spetsialist, vaid sooviga IT küsimustes suhelda ning aidata oma majasiseseid „kliente“.

Pakume väljakutset oma talendi arendamiseks ja realiseerimiseks. Meil on rahvusvaheline töökeskkond. Sinu areng on meile oluline. Teame, et heale tööle järgneb hea kompensatsioon. Meil on väga tugevad perekonna-, spordi ja tervislike eluviiside väärtused.