2023-08-23 14:48:55

Puhkekeskuse perenaine-teenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd perenaisele, kelle ülesandeks oleks kohapealne puhkekeskuse igapäevatöö organiseerimine, klientide teenindamine ja toitlustamine, majade ja territooriumi korrashoid ja muud jooksvad tööd. Otsime meeskonda inimest, kes vaataks kompleksi perenaise pilguga ja esitaks ka omapoolseid ettepanekuid teenuste täiendamiseks.

Lühidalt kokku võttes on peamised ülesanded

  • Puhkekeskuse igapäevatöö organiseerimine
  • Gruppide vastuvõtmine, juhendamine ja teenindamine
  • Toitlustamine
  • Ruumide ja õueala korrastamine ja heakorra tagamine
  • Puhkekeskuse hoonete valmis seadmine klientide vastuvõtuks
  • Jooksvate remonttööde ja murekohtade kaardistamine ja neile lahenduste organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Siiras huvi töötada turismivaldkonnas
  • Valmisolek eriti usinalt töötada suvel ja nädalavahetustel, mil turismivaldkonnas on tipphooaeg
  • Võimalus teha nii pikemaid kui lühemaid tööpäevi
  • Iseseisvalt töö planeerimise ja teostamise oskus
  • Meeskonnatöö planeerimise ja kontrollimise oskus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Hea eesti keele oskus

  • Püsivat vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas turismiettevõttes
  • Panusele vastavat korralikku töötasu
  • Vajadusel võimalust ööbida puhkekeskuses
  • Toitlustust
  • Toredat ja toetavat meeskonda
  • Paindlikku graafikut
  • Arenguvõimalusi mitmel suunal (toitlustamine, aktiivsete tegevuste juhtimine, kliendihaldus)
  • Tööst vabal ajal alati võimalik osaleda meie seikluskeskuse tegevustes

Lisainformatsioon