2023-08-23 14:48:55

Autojuht/hooldustehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses uue osakonna avamisega ning töömahtude suurenemisega otsime oma kollektiivi uut Autojuht / Hooldustehnikut. Sinu põhilisteks tööülesanneteks on välikäimlate vajadustepõhine transport ja hooldus ning lisaks igapäevaselt muude vajalike inventari transport. Sinu tegevuspiirkondadeks on kogu Eesti ning vajadusel ka väljaspool Eestit

Ootused kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda, kui:

• Sul on C kategooria juhiload (lisandväärtuseks on ka E kategooria olemasolu)
• Sul on kohusetunne ja nõudlikkus kvaliteedi osas
• Sul on elementaarsed teadmised auto hooldusest
• Sul on oskus aega- ja töid iseseisvalt planeerida
• Oled valmis füüsiliseks tööks ning ka tööks nädalavahetustel
• Valdad eesti keelt, Sul on suhtluse tasemel vene keel (lisandväärtuseks on inglise keele oskus)
• Sulle meeldib olla kaasatud ettevõtte arengutegevustes ning oled valmis kaasa rääkima

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes. Pakume omaltpoolt kindlasti huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.