Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Tööpakkumise number #636864

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hinnapakkumiste koostamine
Meeskonna juhtimine, tööde teostamise korraldamine vastavalt projektidele.
Objekti eelarvelise ja tähtajalise valmimise eest vastutamine sh lepingute ettevalmistamine.
Alltöövõtjate hankimine ja nende töö kordineerimine objektil.
Tööde teostamiseks ning objektide üleandmiseks vajalike lubade hankimine ning dokumentatsiooni vormistamine
Tööde käigu regulaarne jälgimine ja suunamine, suhtlemine tellija esindajaga ja alltöövõtjatega.
Infovahetuse õigeaegne korraldamine tööandja, tellija, alltöövõtja ja meeskonna vahel
Materjalide ja töövahendite õigeaegne tellimine ja transpordi korraldamine objektidele
Projekti kokkuvõtete vormistamine ja analüüs
Töö- ja elektriohutuse tagamine objektil
Objektid on üle Eesti.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus;
Eelnev töökogemus projektijuhina vähemalt 3 aastat.;
Projekti kasumlikult juhtimise oskus;
Suurepärased läbirääkimisoskused;
Ehitusinsener tase 6 olemasolu- vähemalt
Eesti keel kõnes ja kirjas ning vene keel suhtlustasandil
B- kategooria juhtimisõigus
Arvutikasutamise oskus (AutoCAD, Excel, Word)

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu lisaks põhitasule ka objekti boonust.
Huvitavat ja pingelist tööd
Võimalust osaleda ja rääkida kaasa ettevõtte arendamises
Pikaajalist ja arendavat töösuhet
Täiendkoolitusi
Auto kompensatsiooni või tööautot
Ettevõtte poolt korraldatavaid üritusi

CV-le lisada palun palgasoov

Lisainfo

Lisaküsimuste korral helista:
+37256885845

Tööpakkumise number
#636864

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3500 - 4800 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020

Lasten Ehitus OÜ on erakapitalil põhinev ehitusettevõte. Alustasime oma tegevust ehitusturul 2010 aastal. Alates 2015 aasta sügisest pöördusime Soomest tagasi kodumaale, kus pakume oma klientidele üle Eesti kvaliteetset ning nõuetekohast ehitusteenust vastavalt kehtivatele ehitusnormidele.

Meie põhitöö on ehitamine, elektriööd, renoveerimine ja remontimine:

Eramud, äri- ja büroohooned, kortermajad ning korterid.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

VIP 1
nädal tagasi
EHITUSE OMANIKUJÄRELEVALVE PROJEKTIJUHT Breman OÜ
1
EHITUSE OMANIKUJÄRELEVALVE PROJEKTIJUHT Breman OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
ARHITEKT DeVida OÜ
1000 - 3000 €/kuus
1 päev jäänud
ARHITEKT DeVida OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
PROJEKTEERIJA/JOONESTAJA Ehitusload24 OÜ
Alates 1800 €/kuus
1
PROJEKTEERIJA/JOONESTAJA Ehitusload24 OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
KÖÖGIMÖÖBLI JA GARDEROOBI MÜÜGIKONSULTANT/KLIENDITEENINDAJA OÜ Grandber Sisustus
800 - 1600 €/kuus
1 UUS
2 p. tagasi
KÖÖGIMÖÖBLI JA GARDEROOBI MÜÜGIKONSULTANT/KLIENDITEENINDAJA OÜ Grandber Sisustus • Tartu
Tartu
2 p. tagasi
VANEMKLIENDITEENINDAJA MARJA COMARKETISSE Abc Supermarkets AS
VANEMKLIENDITEENINDAJA MARJA COMARKETISSE Abc Supermarkets AS • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
HOOLDUSTEHNIK KVATRO KINNISVARAHALDUSE OÜ
HOOLDUSTEHNIK KVATRO KINNISVARAHALDUSE OÜ • Tartu
Tartu
TEHNOSÜSTEEMIDE HOOLDAJA TRICKSTER OÜ
TEHNOSÜSTEEMIDE HOOLDAJA TRICKSTER OÜ • Tallinn
Tallinn
ÜLDEHITAJAID,ELEKTRIKE PVH EHITUS OÜ
ÜLDEHITAJAID,ELEKTRIKE PVH EHITUS OÜ • Tartu
Tartu
EKSKAVAATORIJUHT Fleet OÜ
1000 - 2500 €/kuus
EKSKAVAATORIJUHT Fleet OÜ • Harjumaa
Harjumaa
PEAKOKK Tallinna Teeninduskool
PEAKOKK Tallinna Teeninduskool • Tallinn
Tallinn
Vaata kõiki tööpakkumisi