Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tööpakkumise number #635396

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

STORENTi kontsern koondab Baltimaades, Soomes, Rootsis ja Venemaal edukalt tegutsevaid renditehnika ettevõtteid. Hea meeskonna keskmes on võimekad inimesed ja juurdunud väärtused. Kui mõte suures rahvusvahelises ettevõttes töötamisest ja kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumisest paneb Su silmad särama, kuulud ilmselt meie hulka!
MEHAANIKUT TÖÖKOHT TALLINAS

Usaldame Sulle järgmise:

  • tehnika remondi ja hoolduse tagamine;
  • seadmete tehnilise seisukorra jälgimine;
  • vajadusel väljasõit klientide objektidele.

Nõudmised kandidaadile

Peame oluliseks järgmist:

  • sisepõlemismootori, hüdrauliliste ja elektrisüsteemide töö tundmist;
  • ametile vastavat tehnilist haridus ja autojuhilube;
  • soovi töötada tugevas ja ühtses meeskonnas toetava liikmena;
  • väga hea eesti keele oskust.

Ettevõte pakub

Hea palk:
Tagame motiveeriva töötasu, sotsiaalhüvede paketi ja osaluse rahvusvahelistes projektides
Tugev meeskond:
Pakume tööd professionaalses, sihikindlas ja ühtses meeskonnas.
Ärivaldkonna öpe:
Tagame tehnika rentimise valdkonna koolituse ja võimaluse saada selle ala eksperdiks.

Tööpakkumise number
#635396

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

STORENT on juhtiv ehitus-ja tööstusseadmete rendifirma kogu Baltikumis omades ulatuslikku rendivõrku kõigis kolmes Balti riigis.

Meie eesmärgiks on pakkuda rentnikele parimaid seadmete rentimise lahendusi tuginedes meie professionaalsusel, kvaliteedil ja suurepärasel teenindusel, mis on ühendatud meie kohusetundega täita endale võetud ülesanded.
Ettevõte on seadnud endale sihiks saada juhtivaks seadmete rendi ettevõtteks Balti riikides ja Ida-Euroopas.

Vaata rohkem

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda

3 näd. tagasi
ИНЖЕНЕР-ТЕХНОЛОГ-КОНСТРУКТОР FAABULA AS
ИНЖЕНЕР-ТЕХНОЛОГ-КОНСТРУКТОР FAABULA AS • Tallinn
Tallinn
VIP 2
LUKKSEPP-KEEVITAJA Novaforest OÜ
8 - 10 €/tunnis
2
5 päeva jäänud
LUKKSEPP-KEEVITAJA Novaforest OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
VÄRVIMISLIINI TÖÖLINE Lotus Timber OÜ
1 päev jäänud
VÄRVIMISLIINI TÖÖLINE Lotus Timber OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
VÄRVIMISLIINI OPERAATOR Lotus Timber OÜ
5
VÄRVIMISLIINI OPERAATOR Lotus Timber OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KRAANAJUHT PK TERMINAL OÜ
1
KRAANAJUHT PK TERMINAL OÜ • Harjumaa
Harjumaa
SÕIDUKITE ELEKTRIK-DIAGNOSTIK (JÜRI) Truck Trading Estonia OÜ
SÕIDUKITE ELEKTRIK-DIAGNOSTIK (JÜRI) Truck Trading Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
FARMIMEHAANIK RANNA FARM OÜ
800 - 1500 €/kuus
4 päeva jäänud
FARMIMEHAANIK RANNA FARM OÜ • Tartumaa
Tartumaa
CNC-PINGI OPERAATOR Nuia PMT AS
7.7 - 11 €/tunnis
2 päeva jäänud
CNC-PINGI OPERAATOR Nuia PMT AS • Viljandimaa
Viljandimaa
SOOMUKIJUHT Scoutspataljon
Alates 1100 €/kuus
SOOMUKIJUHT Scoutspataljon • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa
VIP 1
MEHAANIK-HOOLDETEHNIK RUNSO MASINAKAUBANDUS OÜ
1
MEHAANIK-HOOLDETEHNIK RUNSO MASINAKAUBANDUS OÜ • Tartu
Tartu
Vaata kõiki tööpakkumisi