Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 617416

Tööpakkumise number

617416

Töö kirjeldus

Kõik tegevused, mis on seoses kaupade saabumisest kuni klienditeenindamise lõpetamisega.

Nõudmised kandidaadile

Ootame töökat, ausat ja sõbralikku klienditeenindajat.

Ettevõte pakub

Pakume täiskohaga tööd ja paindlikku tööaega.
Kodulähedus tagab kohaliku klientuuri tundmise ja nende soove ning võimalusi arvestava pakkumiste valiku.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
9. september 2019
Brutopalk:
Alates 600 kuni 800 EUR kuus

100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti Keskühistu on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. Esimesed kauplused loodi aastal 1902 Antslas ja Sindis ning Coop Eesti sai alguse aastal 1917.

Ülevaade:
* Coop Eestis tegutseb 22 juriidilist isikut, neist 19 tarbijate ühistut
* Meil on ligi 80 000 klientomanikku ehk ühistu liiget
* Meil on üle 350 müügi- ja teenindusüksuse üle Eesti, millest:
** 290 toidu- ja esmatarbekauba kauplust
** 245 ketikauplust (Maksimarket, Konsum, A ja O)
** 20 ehituskauba kauplust (E-Ehituskeskus)

Coop Eesti kauplusi iseloomustab pikk ja väärikas ajalugu olles esindatud juba eelmise sajandi algusest. Coopi kauplustes on kõik vajalik saadaval mõistliku hinnaga, mis on teinud meie organisatsioonist toiduainete jaemüügi turu liidri. Kodulähedus tagab kohaliku klientuuri tundmise ja nende soove ning võimalusi arvestava pakkumiste valiku.

Центральный союз потребительских обществ Эстонии, на 100% принадлежащий эстонским потребителям, - это старейшая и крупнейшая в Эстонии группа, действующая в области розничной торговли. Первые магазины были открыты в 1902 году в Антсла и Синди, а Coop Eesti появилась в 1917 году.

Обзор:
* В Coop Eesti действуют 22 юридических лица, из которых 19 - это потребительские общества.
* нас около 80 000 собственников-клиентов, т. е. членов общества.
* У нас более 350 пунктов продажи и обслуживания по всей Эстонии, из которых:
** 290 магазинов продовольственных товаров и товаров первой необходимости
** 245 сетевых магазинов (Maksimarket, Konsum, A ja O)
** 20 магазинов строительных товаров (E-Ehituskeskus)

Магазины Coop Eesti отличает долгая и значительная история, поскольку они существовали уже в начале столетия. В магазинах Coop есть все необходимое по разумной цене, что позволило нашей организации стать лидером на рынке розничной продажи продовольственных товаров. Близость к дому гарантирует знание местной клиентуры и выбор товаров с учетом ее пожеланий и возможностей.