Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Tootmise planeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603120

Tööpakkumise number

603120

Firma nimi peidetud tootmise planeerija

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
Tootmise planeerimine lühiajalises perspektiivis. Vastutad selle eest, et olemas oleks nii vajalikud komponendid kui tootmisvõimsused kliendi tellimuste täitmiseks
Monitoorid plaanide teostust koostöös tootmise, planeerimise ja ostuga
Analüüsid igapäevaselt tootmisplaani ja tegeliku toomise erinevust ning tood probleemid klientide varustamises juhtkonda
Leiad võimalusi toomise korraldamiseks viisil, mis kõige optimaalsem, teed selles osas ettepanekuid

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
Sul on vähemalt 3-aastane kogemus sarnases töös
Sul on vähemalt BA, eelistatult logistikas/ tarneahela juhtimises, inseneerias või tootmise juhtimisega seotud alal
Sul on head exceli oskused ning kogemus ERP ja SAP kasutamises
Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles. Vene keele oskus tuleb kasuks
Suudad näha tervikut ja analüüsida detaile
Oled julge ja otsekohene suhtleja ning “teeme ära” hoiakuga

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
Rahvusvahelist meeskonda ja klientideks maailma suuri tegijaid
Arenguvõimalusi omas valdkonnas - meie tarneahela meeskond on pea 70 inimest!
Kaasaegseid töötingimusi meie uues tehases
Lisaks erinevad soodustused (spordisoodustus, lisapuhkus juba esimesest tööaastast, erinevad toetused eraeluliste sündmuste puhul)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2019

AS éolane Tallinn on prantsuse kontserni tütarettevõte, mis toodab eriotstarbelisi sideseadmeid, LED-valgusteid autotööstusele ja tööstuselektroonika seadmeid. Oleme Eestis suuruselt 4-s elektroonikatööstus. 100% meie toodangust läheb eksporti. Meie klientideks on suured rahvusvahelised telekomi, auto- ja muud tööstusettevõtted.
Meie uues 2019 avatud Tallinna tehases töötab ca 400 inimest 10 eri rahvusest.