Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kingipoodide tiimijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603092

Tööpakkumise number

603092

Firma nimi peidetud Kingipoodide tiimijuht

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • müügipunktide sujuva tööprotsessi tagamine ja vastutamine personaliga seotud dokumentatsiooni eest;
  • müügitöö Ülemiste Keskuse müügipunktis;
  • igakuine müügipunktide töötajate töögraafiku koostamine ja vajadusel asenduste korraldamine, palgaarvestus;
  • müügipunktide töötajate värbamine ja koolitamine;
  • inventuuri korraldamine;
  • tiimisisese kommunikatsiooni koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima kui sul on:

  • vähemalt keskharidus (võib olla omandamisel);
  • väga hea eesti keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult. Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil on suureks eeliseks;
  • positiivne ellusuhtumine ja soov korraldada oma tiimi personalitööd, sh. töögraafikuid, dokumentatsiooni, palgaarvestust, uute töötajate värbamist ja koolitust.
  • armastus elamuskingituste vastu ja soovid neid läbi müügitegevuse tutvustada uutele klientidele

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:

  • võimalust panustada kingipoodide arengusse ja seeläbi ennast teostada;
  • toetavat kingiekspertide tiimi;
  • elamusi kogu eluks!

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2019

Tammiste Personalibüroo aitab kõikjal Eestis asuvatel klientidel värvata õigeid inimesi, hinnata nii töötajaid kui kandidaate ning arendada meeskondi läbi haaravate koolituste. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus ning omame mahukat üleriigilist tööotsijate andmebaasi Karjäärikaust. Koolituspartneritena kasutame hinnatud Eesti koolitajaid.

Leiame töötajad paljudesse ärivaldkondadesse. Tööstusest tootmiseni, müügist ehituseni, energeetikast elektroonikani — tunneme end kõikjal koduselt