Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Front end/ Back end developer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602760

Tööpakkumise number

602760

Firma nimi peidetud Front end/ Back end developer

Töö kirjeldus

Main responsibilities are to Design and implement frontend and backend components according to functional specification and architecture. Test your own work, implement automatic test suites and documenting your work.

Nõudmised kandidaadile

Desired Candidate profile:

  • Can write readable and documented PHP code
  • Should have ecperience with PHP, LARAVEL, Angular, NodeJs
  • Create a regularly structured MySQL database
  • Should have excellent knowledge in C/C++, PHP, MySQL, Javascript, HTML, CSS

Previous experience with Wireless / IoT products / mobile apps/ software developer is desirable

Ettevõte pakub

Company offers:

  • Ambition work place environment at Tallinn City Centre
  • Motivating salary
  • Sports benefits
  • Possibility to be involved in creating new and innovative solutions

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Kuulume USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

Hoiame oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning meie meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. Leiame, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Pakume kompleksseid turvalahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Meie hoolde võid rahulikult usaldada nii oma kodu, ettevõtte või ka ürituse turvalisuse.
USS Security esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis ja Rakveres