Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602363

Tööpakkumise number

602363

Töö kirjeldus

Kaasaegse sisustuse ja IT-lahendustega varustatud laokompleks asub Narva linnas, Euroopa Liidu/Venemaa piiri vahetus läheduses.
Meie ettevõte omab Kirde-Eesti kõige suuremat logistikakompleksi (klass A+) ja osutab täielikku vastutava hoidmise, veoste töötlemise ja tollivormistamise teenuste kompleksi. Ettevõte omab tollilao- ning tolliterminali luba, lisaks on olemas ka tavaladu ehk EU ladu, kus on võimalus ladustada ühendusesisest kaupa.
Ladustame tavatemperatuuril käideldavaid kaupasid ning pakume kõiki kauba käitlemisega seotud teenuseid (sorteerimine, markeerimine, pakendamine, kaalumine). Teostame klientide tellimuste komplekteerimist ning transpordi korraldamist laost kliendile. Ühtlasi teostame kõigi vajalike tollidokumentide vormistamise (Import, Eksport, Transiit, TIR-märkmik, CMR, omanikuvahetus, jne).
Tänaseks on meie saanud arvestatav lao-, veo- ning tolliteenuseid osutav ettevõte, omades laialdasi teadmisi logistikasektoris ning tolliga seotud protsessides Euroopa Liidu liikmesriikide ja kolmandate riikidega.

Otsime oma meeldivasse kollektiivi müügijuhti, kelle ülesanneteks on ettevõttele uute klientide leidmine, klientidega pikaajaliste koostöösuhete loomine ning arendamine, kokkulepete sõlmimine, hinnapakkumiste koostamine ning ettevõtte teenuste tutvustamine turul.

Nõudmised kandidaadile

* Eduka müügitöö kogemus rahvusvahelise logistika valdkonnas
* Ausus, kohusetundlikkus
* Süsteemsus oma töö planeerimisel, analüütiline mõtlemine, tulemustele orienteeritud
* Kõrge enesedistsipliin, iseseisevus ja koostööoskus
* Hea eneseväljendusoskus,algatusvõime, esitluskunsti hea valdamine
* Arvutioskus – interneti kasutamine, kontoritarkvara, e-posti kasutamine
* Eesti, inglise ja vene keele oskuse heal tasemel valdamine

Ettevõte pakub

* Kaasaegseid töövahendeid;
* Meeldivat töökollektiivi
* Innustavat motivatsioonipaketti – põhitasu + motiveeriv boonussüsteem
* Võimalus töötada põhitöökohaga või töövõtulepingu alusel

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2019

Febest Europe Distribution is the only official Febest automotive aftermarket supplier in Europe and the official sales representative of the German company Febest GmbH, an automotive aftermarket manufacturer, one of the leaders in the world market of rubber parts. We offer our customers of all levels high quality Febest spare parts and invite automotive parts dealers and European automotive parts retailers to mutually advantageous cooperation.