Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Ärikliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601413

Tööpakkumise number

601413

Töö kirjeldus

- projektide jälgimine/kontroll päringust/tehingust kuni õigeaegse tasumiseni;
- väljasõidud läbirääkimistele kliendiga;
- müügiplaanide täitmine;
- aruandluse koostamine;
- logistika korraldamine;
- müügituru laiendamine

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus müügivaldkonnas vähemalt 5 aastat;
- B-kategooria juhtimisõigus ja esialgu isikliku transpordivahendi olemasolu
Vajalikud teadmised ja oskused:
- eesti keele oskus kõrgtasemel;
- vene keele oskus;
- arusaam müügiturgude arengu väljavaadetest;
- arusaam ettevõtte toodangu nõudluse uurimismeetoditest;
- toodangu tarnelepingute sõlmimise kord ja rakendus;
- ärietikett;

Ettevõte pakub

- Motiveerivat töötasu vastavalt tulemusele
- Karjäärivõimalused

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2019

Ettevõte GEOS NORDIC valmistab ja müüb laias valikus graniit- ja betoontooteid, mis jaotuvad kolme gruppi:
- Ehitus- ja viimistlusmaterjalid
- Linnamööbel ja arhitektuursed väikevormid

• Linnamööbel ja arhitektuursed väikevormid: letid, pingid, diivanid, urnid, lillevaasid ja -potid, parkimispiirded, tarad, jalgrattaparklad, linnaskulptuurid;
• Trepid: välis- ja sisetrepid, keerdtrepid;
• Sillutis: teed, platsid ja väljakud, kallakud ja äärekivid, libisemiskindlad pinnad;
• Välisviimistlus: tuulutatavad fassaadid, klassikalised märgfassaadid, paraadsissekäigud, sambad ja balustrid, monumentaalobjektid ja obeliskid, jalakäijate tunnelid, purskkaevud ja basseinid;
• Siseviimistlus: graniitpõrandad, seinaviimistlus, sambad ja balustrid, disainkollaažid, basseinid ja aurusaunad;
• Tööpinnad: köögid, lauaplaadid, baariletid, vastuvõtuletid, sisseehitatud kraanikausid, aknalauad, kaminaplaadid, kušetid ja lamatsid;
Компания «GEOS NORDIC OÜ» производит и продаёт широкий ассортимент изделий из гранита и бетона, который делится на 3 основные группы:
- Строительные и отделочные материалы
- Городская мебель и малые архитектурные формы
Сферы применения продукции
• Городская мебель и малые архитектурные формы: Лавки, скамейки, диваны, урны, вазы, вазоны, парковочные ограждения, заборы, паркинги для велосипедов, городская скульптура.
• Лестницы: Лестницы наружные, лестницы внутренние, лестницы винтовые.
• Мощение: Дорожки, площади и площадки, откосы и бордюры, противоскользящие поверхности.
• Внешняя отделка: Вентилируемые фасады, классические мокрые фасады, входные порталы, колонны и балясины, монументальные объекты и обелиски, подземные переходы, фонтаны и бассейны.
• Внутренняя отделка: Гранитный пол, отделка стен, колонны и балясины, дизайнерские коллажи, бассейны и хамам.
• Рабочие поверхности: Кухни, столешницы, барные стойки, стойки рецепции, встроенные раковины, подоконники, каминные доски, кушетки и лежанки.