Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kliendikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601072

Tööpakkumise number

601072

Firma nimi peidetud KLIENDIKONSULTANT

Töö kirjeldus

Väljastuspunkti kliendikonsultandina abistad sa kliente ning assisteerid neid köökide, garderoobide ja teiste keerulisemate moodulsüsteemide planeerimisel. Ühtlasi teenindad kliente kassas ning tagad parima võimaliku klienditeeninduskogemuse kogu ostuteekonna vältel.

Mida tegema hakkad?
Teenindad kliente ja müüd aktiivselt IKEA kodusisustustooteid, omades seejuures ekspertteadmisi kodusisustuse vallas.
Aitad klientidel planeerida IKEA moodulsüsteeme, näiteks kööke, garderoobe ja riiuleid.
Hoiad kaupade väljapanekuala puhta ja korras ning jälgid, et enne väljastuspunkti avamist oleks toodete laoseis piisav.
Korrastad enda tööjaama iga päev.
Tagad, et töövahendite pideva olemasolu ja hoiad tööjama varustatuna.
Järgid alati ohutuseeskirju.
Teenindad kliente kassas.
Vaatad üle klientide kaebused ja lahendada probleeme.

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame?
Sul on jaekaubanduses/kaupluses töötamise kogemus.
Lähtud kliendi vajadustest ja oled enesekindel inimeste aktiivsel kõnetamisel.
Oled hea suhtleja.
Jääd stressiolukorras rahulikuks ja diplomaatiliseks.
Eeliseks on võime suhelda inglise ja vene keeles.
Sinu kirjalik kui suuline eesti keele oskus väga heal tasemel.

Ettevõte pakub

Mida me sulle pakume?
IKEA Eesti pakub põnevat ja stimuleerivat töökeskkonda ning head võimalust koos meiega kasvada ja areneda.

Lisainfo

Palun saada enda CV aadressil cv.estonia(at)ikea.lv pealkirjaga „Kliendikonsultant“ hiljemalt 16. juuniks 2019.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

IKEA on globaalne väärtustest juhinduv ettevõte, mis on pühendunud kodusele elule. Iga toode, mille me loome, esindab meie arusaama paremast kodust. Jagame inspireerivat visiooni: “luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele“. Selle visiooni täideviimisel lähtume humanistlikest väärtustest. Need väärtused on meie töö nurgakiviks, väljendades meie kaasavat, empaatilist, avatud ja ausat kultuuri.