Värsked tööpakkumised

Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Kodusisustustoodete monteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601067

Tööpakkumise number

601067

Firma nimi peidetud KODUSISUSTUSTOODETE MONTEERIJA

Töö kirjeldus

Allahinnatud toodete osakond tegeleb toodete taastamise ja kvaliteetse töö tagamisega, et vältida ebavajalikke kulusid varade pealt ja anda toodetele uus võimalus, pidades silmas kasumlikkust ja jätkusuutlikkust.

Mida tegema hakkad?
Teed tihedat koostööd teiste väljastuspunkti töötajatega, et vältida toodete tagastusse saabumist.
Võtad vastu klientide tagastatud tooteid ja töötled neid jätkusuutlikult viisil.
Pakendad kahjustatud pakendiga tooted uuesti.
Kontrollid toodete kvaliteeti ja annad teada kõikidest kvaliteediprobleemidest IKEA Rootsi partneritele.
Toetad kolleege IKEA kvaliteedi parandamisel ja reageerid ning raporteerid võimalikud probleemid ohutuse vallas.
Vajadusel paned tooted kokku ja müüd neid allahinnatud toodete osakonnas.
Annad endast parima, et vähendada pidevalt kahjulikku mõju keskkonnale.

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame?
Positiivne suhtumine ja lähenemine, mis on kooskõlas IKEA väärtustega.
Oled motiveeritud andma IKEA toodetele uue elu.
Head teadmised IT süsteemidest ja teistest töövahenditest, mida igapäevatöös tarvis läheb.
Võimeline tööülesandeid vajaduse ja mahu põhjal tähtsusjärjekorda seadma ning töötama stressiolukorras.
Arusaam töö käigust ja loogiline mõtlemine.
Oled hea suhtleja, kes suudab hoida häid inimestevahelisi suhteid ning mõjutada otsuseid.
Oled paindlik ja alati valmis muutusteks
Oled võimeline töötama nii meeskonnas kui ka üksi.

Ettevõte pakub

Mida me sulle pakume?
IKEA Eesti pakub põnevat ja stimuleerivat töökeskkonda ning head võimalust koos meiega kasvada ja areneda.

Lisainfo

Palun saada enda CV aadressil cv.estonia(at)ikea.lv pealkirjaga „Toodete taastamise spetsialist“ hiljemalt 16. juuniks 2019.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019

IKEA on globaalne väärtustest juhinduv ettevõte, mis on pühendunud kodusele elule. Iga toode, mille me loome, esindab meie arusaama paremast kodust. Jagame inspireerivat visiooni: “luua paremat igapäevaelu paljudele inimestele“. Selle visiooni täideviimisel lähtume humanistlikest väärtustest. Need väärtused on meie töö nurgakiviks, väljendades meie kaasavat, empaatilist, avatud ja ausat kultuuri.