Veel tööpakkumisi

Heida pilk ka tööpakkumistele,
kus palk on suurem kui:

Telli sarnased töökuulutused endale e-postile! Loo otsiagent

Mehaanika operaator

SCANFIL OÜ

Tööpakkumise number

601002

Scanfil OÜ Mehaanika operaator

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda:
MEHAANIKA OPERAATORIT

Usaldame Sulle töö erinevatel arvutijuhtimisseadmetel nagu painutuspink ja lehtmetalli töötlemiskeskus. Meie meeskond  mehaanikas on üles ehitatud nii, et operaatorid töötavad väikestes meeskondades ja roteeruvad erinevatel CNC-juhitavatel seadmetel. Töö sisusks on masinate seadistamine ja detailide tootmine vastavalt tootmisplaanile. Oma operaatorid koolitame välja ettevõttes siseselt, seega eelnev töökogemus samas vallas on küll kasuks, aga ei ole vajalik. Töö sobib nii meeste- kui ka naisterahvastele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

* Väga head meeskonnatööd, initsiatiivikust ja eesmärkidele pühendumist
* Tehnilist taiplikkust, kasuks tuleb tehniliste jooniste lugemise oskus
* Valmisolekut füüsiliseks tööks ja vahetustes töötamiseks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

* Vajalikku väljaõpet koos toetava meeskonnaga
* Paindlikku tööaega vahetustes (6.00 - 14.30; 14.30 - 23.00; 22.00 - 06.00)
* Eneseteostus- ja arenemisvõimalust suures rahusvahelises ettevõttes
* Mõnusat sportimist ja lõõgastumist Tevise Paradiisis või Tervise Spa’s
* Ettevõtte ühisüritusi ja toetust erinevatele spordi- ja kultuuriüritustele

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2019
Soovin kandideerida

SCANFIL OÜ

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil EMS Oy tehas Pärnus. Lisaks Pärnule asuvad tehased Soomes, Rootsis, Poolas, Saksamaal, USA's ja Hiinas. Kontserni peamiseks tegevusalaks on tööstuselektroonika- ja telekommunikatsiooni toodete tootmis- ja toimetusteenuse pakkumine, sisaldades järgmiseid tugiteenuseid: NPI, ost, tarneahela juhtimine, logistika, tootmine ja lähetus koos jooksva klienditeeninduse ja järelmüügitoega. Pärnu tehas pakub kõiki eelnimetatud teenuseid ja sisaldab mehaanikaga, kaablitega, elektroonikaga kui ka nende omavahelise integreerimisega seotud tehnoloogiaid ja protsesse. Ettevõttes töötab hetkel 650 töötajat. Scanfil OÜ 2017.a. käive oli 63,0 mln eur. Scanfil EMS Oy on noteeritud Helsingi börsil.

Seoses pideva arengu ja kasvuga otsib Scanfil OÜ oma meeskonda teotahtelisi ja võimekaid töötajaid, spetsialiste ja juhte.

Avan ettevõtte profiili